SynotTip virslīga
Spartaks Jūrmala FK Jelgava FK Ventspils FK Liepāja/Mogo Riga FC RFS FK Metta/Latvijas Universitāte Valmiera Glass ViA Daugavpils

SynotTip Virslīga 2018 - aprīļa labākais treneris Tamazs Pertija

SynotTip Virslīga 2018 - aprīļa labākais treneris Tamazs Pertija

09/05/2018

Sezona tika iesākta bez zaudējumiem un ar mēneša labākā trenera titulu. Vai ar sezonas ievadu varat būt apmierināts?
- Ar sezonas sākumu esmu apmierināts, apmierināts tieši ar spēles kvalitāti, gūtajiem vārtiem un spēles ātrumu. Mēneša treneris? Tas man dod papildus emocijas, stimulu turpināt strādāt un gatavot spēlētājus nacionālajai izlasei. Protams, ka patīkami.

Aprīlī tikai pret ‘’Ventspili’’ tika zaudēti punkti. Vai var teikt, ka tā bija sezonas sākuma grūtākā spēle?
- Grūtākā spēle nebija pret ,,Ventspili’’. Neskatoties uz rezultātu uz tablo, es teiktu, ka tā bija pret debitanti Valmieru [Valmiera Glass ViA].

Kā kopumā vērtējat Virslīgu sezonas ievadā?
Virslīgas līmenis turpina augt un šogad katra spēle ir kā pēdējā. Nav vājas komandas, ir dažādas komandas, katram jāatdod maksimums, lai uzvarētu. Tā pat izcīnīt punktus nav iespējams un to arī parādīja spēle starp ,,Mettas/LU’’ un ,,Ventspils’’ komandām. Sezona būs ļoti interesanta un neprognozējama!

Artūrs Karašausks saņēma labākā spēlētāja balvu. Vai kandidātu vidū jūs būtu iekļāvis vēl kādu savas komandas spēlētāju?
- Man patika katrs manas komandas spēlētājs. Mani spēlētāji laukumā dara maksimumu katrā pozīcijā – maksimumu, ko spēj dotajā brīdī. Man allaž svarīgākais ir tas, lai būtu azarts un gribasspeks uzvarēt un to mani puiši arī rāda. 

Nesen tika sagaidīta arī pirmā spēle uz dabīgā laukuma savās mājās Liepājā. Vai šī spēle raisīja kādas īpašas emocijas?
- Noteikti! Es vienmēr esmu teicis, ka jārod iespēja spēlēt uz dabīgā zāliena laukuma iespējami daudz. Tā ir cita atmosfēra kā spēlēt uz mākslīgajiem laukumiem. Pat ja sezona jau rit pilnā sparā – pāriešana uz ,,Daugavas’’ stadionu bija svētki visiem!

Labākos atbalsta

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com