SynotTip virslīga
Spartaks Jūrmala FK Jelgava FK Ventspils FK Liepāja/Mogo Riga FC RFS FK Metta/Latvijas Universitāte Valmiera Glass ViA Daugavpils

SynotTip Virslīga 2018 - aprīļa labākais spēlētājs Artūrs Karašausks

SynotTip Virslīga 2018 - aprīļa labākais spēlētājs Artūrs Karašausks

09/05/2018

Skatoties tabulā, sezona Liepājas komandai iesākusies veiksmīgi. Kā pats vērtē komandas sniegumu čempionāta ievadā?
- Protams, ka vienmēr gribas vēl labāk, bet galvenais, ka mēs esam tabulas augšgalā un noteikti cīnīsimies par titulu. Vēl svarīgāk ir tas, ka mēs rādam skaistu futbolu, kas patīk līdzjutējiem. Mēģinām gūt daudz vārtu un daudz uzbrukt. Manuprāt, mēs šobrīd rādām labāko futbolu Virslīgā!

Mēneša labākā spēlētāja balva - cik daudz tev tā nozīmē?
- Katram futbolistam gribas būt labākajam un man tas sanāca tā šajā mēnesī. Priekš manis gan galvenais ir komandas mērķi un, ja tas viss apvienojas kopā, proti, gan komandas rezultāts, gan personīgie mērķi, tad pārliecība par saviem spēkiem ir vēl lielāka! Man ir gods saņemt šadas balvas. Paldies visiem līdzjutējiem, kas atbalsta mani un mūsu komandu, kā arī paldies tiem, kas ir balsojuši par mani.

Ja pašam būtu iespēja nominēt kādu spēlētāju šādai balvai, kurš tas būtu?
- Es domāju, ka vienozīmīgi balsotu par Alekseju Višņakovu. Viņš ne tikai gūst daudz vārtu, bet arī ir rezultatīvs piespēlētājs. Aprīļa mēnesī vīņš tiešām bija ļoti labs!

Jaunā sezona Virslīgai sākusies ar daudzām pārmaiņām, lai skaitā TV jomā. Vai Tu kā spēlētājs seko līdzi arī citiem mačiem?
Jā, protams, interesē, kas notiek citās spēlēs. Pie jauninājumiem gan jāpierod, taču mačus skatos.

Labākos atbalsta

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com