SynotTip virslīga
Spartaks Jūrmala FK Liepāja/Mogo Riga FC FK Ventspils RFS FK Jelgava FK Metta/Latvijas Universitāte Valmiera Glass ViA

Startējis LFF gada balsojums, laureāti tiks paziņoti 21.decembrī

Startējis LFF gada balsojums, laureāti tiks paziņoti 21.decembrī

04/11/2017

Latvijas Futbola federācija (LFF) apstiprinājusi 2017. gada Latvijas futbola sezonas galvenās nominācijas un laureātu noteikšanas nolikumu. Atklātā balsojuma rezultāti un laureātu vārdi tiks publicēti LFF.lv mājaslapā pēc to oficiālās paziņošanas LFF gada laureātu vakarā uz skatuves ceturtdien, 21. decembrī. Svinīgais vakars šogad plānots jaunatklātajā VEF Kultūras pilī, kurā tiks tradicionāli nosaukts Latvijas labākais futbolists, labākā futboliste, kā arī virkne izcilnieku dažādās jaunatnes futbola, sacensību laureātu un mediju nominācijās.

Salīdzinot ar 2016. gadu, nolikums piedzīvojis vairākas izmaiņas un papildinājumus. Šogad nolemts Latvijas labākā futbola fotogrāfa nomināciju aizvietot ar Latvijas gada futbola foto publisko konkursu, kurā var pieteikties un darbus rekomendēt jebkurš interesents vai kāda fotogrāfa talanta piekritējs. Nomināciju sarakstā vairāk nav atrodama arī Virslīgas čempionāta labākās spēļu organizācijas un Latvijas labākā futbola masu medija nominācija, kurā ar pārliecinošu balsu vairākumu iepriekšējos gados balvu ieguva portāls sportacentrs.com. 

Tikmēr šogad pirmo reizi tiks noteikta un LFF galvenajā laureātu vakarā svinīgi apbalvota 2017. gada Latvijas jaunatnes labākā futboliste. Pirmo reizi balva tiks pasniegta arī 2017. gada Sieviešu futbola čempionāta labākajam trenerim. Šīs nominācijas uzvarētāju sezonas izskaņā noteiks LFF sieviešu futbola treneru padome kopā ar Sieviešu Futbola līgas un 1. līgas treneriem. 

Ar pilno nomināciju sarakstu un to noteikšanas kārtību iespējams iepazīties šeit. 

Jāatzīmē, ka arī šogad atsevišķi paredzēti Latvijas jaunatnes futbola un Latvijas sieviešu / meiteņu futbola sezonas noslēguma pasākumi, kuros tiks godināti laureāti un izcilnieki attiecīgajās nominācijās. 

LFF gada balsojuma anketas tiks nosūtītas elektroniski vai nodotas personīgi balsotājiem tuvākajā laikā.

LFF novēl veiksmi visiem nominantiem, kā arī aicina balsotājus ievērot balsojuma anketā norādīto termiņu (24. novembris)!

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com