spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

Jaunumi

''Riga FC'' ar minimālu pārsvaru uzveic ''Jelgavu''

22/06/2017

Ceturtdien, 22.jūnijā Skonto stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 13.kārtas spēle, kurā tikā ''Riga FC'' un ''Jelgava''. Šoreiz rīdziniekiem pietika ar vienu vārtu guvumu, lai izcīnītu uzvaru - 1:0.

Mača pirmie un arī reizē vienīgie vārti tika gūti pirmā puslaika izskaņā, 44.minūtē, kad ar vārtu guvumu ''Riga FC'' komandu vadībā izvirzīja Oļegs Laizāns, kuram šis

...

Lasīt vairāk
''Spartaks Jūrmala'' neizmanto skaitlisko pārsvaru un cīnās neizšķirti ar ''Liepāja/Mogo''

22/06/2017

Ceturtdien, 22.jūnijā Jurmalā, Slokas stadionā risinājās SynotTip Virslīgas 13.kārtas spēle starp līgas līdervienību ''Spartaks Jūrmala'' un ''FK Liepāja/Mogo''. Šoreiz spēcīgo komandu cīņa noslēdzās ar neizšķirtu 1:1.

Mača pirmie vārti tika gūti jau spēles 5.minūtē, kad bumbu savos vārtos raidīja Jūrmalas komandas spēlētājs Ingus Šlampe, kas ļāva liepājniekiem izvirzīties vadībā ar

...

''RFS''  pašās spēles beigās gūst 2 vārtus un uzveic ''Ventspili''

22/06/2017

''RFS'' pašās spēles beigās gūst 2 vārtus un uzveic ''Ventspili''

Ceturtdien, 22.jūnijā stadionā "Arkādija" ar spēli starp ''RFS'' un ''FK Ventspils'' startēja SynotTip Virslīgas 13.kārta. Rezultatīvā mačā uzvaru ar 4:2 izcīnīja "RFS", Pirmā puslaika izskaņā, rezultātam esot 2:2, lieliska iespēja izvirzīties vadībā bija ventspilniekiem, taču iespēja netika izmantota un pēdējās minūtēs panākumu noformēja mājinieki.

Mača pirmie vārti tika gūti 17.minūt

...

SynotTip Virslīgas 13. kārta. Spēļu pieteikums

22/06/2017

Piektdien tiks aizvadītas SynotTip Virslīgas 13. kārtas spēles. Piedāvājam iepazīties ar tuvojošos spēļu pāriem, komandu pašreizējo situāciju un svaigākajiem jaunumiem.

RFS – FK “Ventspils”
Kas:
Latvijas Kausa pusfinālists RFS pret seškārtējo Virslīgas čempionu FK “Ventspils”
Kur: NSB “Arkādija”
Kad: 22. jūnijā plkst. 1