spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

Jaunumi

Gauračs: „Pēdējā spēlē vajadzēja apslāpēt emocijas”

21/10/2017

Par SynotTip Virslīgas labāko spēlētāju septembrī atzīts līdervienības „Spartaks Jūrmala” uzbrucējs Edgars Gauračs. Pašreizējo čempionu kapteinis intervijā mūsu mājas lapai stāsta par līdz šim paveikto un ieskicē aktualitātes atlikušajās spēlēs.

Apsveicu ar mēneša labākā spēlētāja balvu. Kādas ir sajūtas?
Tas, protams, ir ļoti patīkami. Gribu pateikties komandas biedriem un treneru korpusam, ku

...

Lasīt vairāk
FK ''Liepāja/Mogo'' pirmo reizi uzvar Latvijas kausa izcīņas finālā

18/10/2017

Par Latvijas kausa izcīņas 2017. gada sezonas uzvarētāju trešdien, 18. oktobrī, Skonto stadionā kļuva FK Liepāja/Mogo komanda, kas ar 2:0 (2:0) pārspēja Riga FC futbolistus. Liepājnieki šajā turnīrā uzvarējuši pirmoreiz komandas vēsturē.

Spēles rezultāts tika atklāts jau 3. minūtē, kad vārtus ar ļoti skaistu tālsitienu guva liepājnieku uzbrucējs Artūrs Karašausks, bet 42. minūtē viņš realizēja izgājien

...

Par Sportland mēneša labāko spēlētāju atzīts Gauračs, treneris - Stojanovičs

17/10/2017

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumā par šīs SynotTip Virslīgas sezonas septembra labāko spēlētāju atzīts ''Spartaks Jūrmala'' uzbrucējs Edgars Gauračs, savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņem ''Riga FC'' galvenais treneris Slaviša Stojanovičs.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība ”Latvijas Futbola Virslīga” aizvadī

...

14/10/2017

"Riga FC" gūst divus vārtus un pieveic FK "Metta/LU"

Sestdien, 14. oktobrī tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 25 .kārtas trešajā spēlē kurā tikās FK "Metta/Latvijas Universitāte" un  "Riga FC"!  "Riga FC" izcīnīja uzvaru ar 2:0, abus vārtus gūstot pirmajā puslaikā.

Vispirms mača rezultātu 17. minūtē atklāja Darko Lemajičs (0:1), bet otros vārtus 38. minūtē "Riga FC" labā guva Bogdans Vaštšuks pan

...

FK Liepāja/Mogo pieveic un apsteidz kopvērtējuma tabulā

14/10/2017

FK Liepāja/Mogo pieveic un apsteidz kopvērtējuma tabulā "RFS"

Sestdien, 14. oktobrī tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 25 .kārtas otrā spēlē kurā tikās  "RFS" un FK "Liepāja/Mogo" komandas! Uzvaru spēlē izcīnīja viesi "FK Liepāja/Mogo" pieveicot mājiniekus "RFS" ar rezultātu 2:1.

Mača pirmie vārti tika gūti vien 53. minūtē, kad rezultātu ar realizētu 11m soda sitienu atklāja FK "Liepāja/Mogo" spēlētājs Artūrs Karašausks, 0:1