spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta skbabite

Jaunumi

Čempione ''Spartaks'' viesos ar 4:2 pārspēj FK ''Metta/LU'' futbolistus

18/03/2017

Sestdien, 18.martā, Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 2.kārtas noslēdzošā spēle, kuras ietvaros savā starpā tikās FK METTA/Latvijas Universitāte un Spartaks Jūrmala. Tā līdz šim izvērtās par sezonas rezultatīvāko spēli, ar 4:2 uzvaru svinot jūrmalniekiem.

Ar diviem vārtu guvumiem uzvarētāju rindās izcēlās Jevgēņijs Kazačoks, vēl pa reizei precīziem esot no 11 metru soda sitienu līnijas Dmitrijam Platonovam un Lukam Simo

...

Lasīt vairāk
''Riga FC'' un ''Ventspils'' maču noslēdz bez gūtiem vārtiem

18/03/2017

Sestdien, 18.martā, RTU futbola laukumā pirmo reizi risinājās SynotTip Virslīgas spēle, kurā kā mājinieki Riga FC tikās ar FK Ventspils. Spēle noslēdzās neizšķirti 0:0.

Nākošo maču Riga FC aizvadīs 2.aprīlī, kad viesos tiksies ar Jūrmalas ''Spartaku'', savukārt FK Ventspils dienu iepriekš savā laukumā uzņems FK Jelgava komandu.

Riga FC

...

RFS negūst vārtus un cīnās neizšķirti ar debitanti ''Babīte/Dinamo''

18/03/2017

Sestdien, 18.martā, Piņķu futbola stadionā tika aizvadīta SnyotTip Virslīgas 2.kārtas spēle, kurā debitante SK ''Babīte/Dinamo'' uzņēma Rīgas ''RFS''. Spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Līdz ar to SK ''Babīte/Dinamo'' jau 2.spēlē Virslīgā spēja izcīnīt pirmo punktu.

Nākošo maču ''Babīte/Dinamo'' aizvadīs 1.aprīlī, kad viesos tiksies ar ''Liepāju'', savukā

...

''Liepāja/MOGO'' atspēlējas un viesos uzveic ''Jelgavu'

17/03/2017

Piektdien, 17.martā, Olaines pilsētas stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 2.kārtas pirmā spēle, kurā tikās FK Jelgava un FK Liepāja/MOGO. Uzvaru ar 2:1 izcīnīja liepājnieki, lai gan pēc 1.puslaika atradās iedzinējos.

Mača rezultāts tika atklāts 26.minūtē, kad brazīliešu leģionārs Rafaels Ledesma no stūra centrējuma spēja gūt vārtus. Līdzsvaru uz tablo liepājnieki panāca 2.puslaika vidū, kad soda laukumā neatļauti tika kavēts Artūrs Karašausks un

...

SynotTip, Sportland un Nike piedāvā: Piedalīes virslīgas prognožu spēlē!

16/03/2017

SynotTip Virslīgas sezona solās būt ļoti interesanta, komandas veikušas gana ievērojamus pastiprinājumus, kā arī mājās spēlēt atgriezušies Latvijas nacionālas izlases vadošie spēlētāji. Vai pagājušā gada čempione Jūrmalas Spartaks spēs nosargāt izcīnīto titulu arī šogad, kā izskatīsies jaunpienāceja SK Babīte/Dinamo un vai spēcīgi nokomplektētās Rīgas komandas spēs iesaistīties cīņā par čempionu titulu?