spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

Jaunumi

13/08/2017

"Riga FC" sagrauj "FK Metta/Latvijas Universitāte" un pārtrauc zaudējumu sēriju

Svētdien, 13. augustā, Skonto stadionā, Rīgā, tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 18.kārtas noslēdzošā spēle, kurā "Riga FC" pārtrauca 3 spēļu zaudējumu sēriju, sagraujot FK "Metta/Latvijas Universitāte" ar rezultātu 4:0!

Spēles rezultātu 23. minūtē vispirms atklāja Andrejs Kovaļovs, izvirzot "Riga FC" vadībā. Pirmā puslaika pašās beigās, 45. minūtē Kaspars Gorkšs

...

Lasīt vairāk

13/08/2017

"Spartaks Jūrmala" atspēlējas un izcīna uzvaru pār "FK Jelgava"

Svētdien, 13. augustā, Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 18.kārtas spēle, kurā Virslīgas līdervienība "Spartaks Jūrmala" prata atspēlēties un izcīnīja uzvaru pār FK "Jelgava"!

Spēles rezultātu mača 31. minūtē ar skaistu soda sitienu atklāja Andrejs Perepļotkins, kurš mājiniekiem FK "Jelgava" fubolistiem nodrošināja vadību pēc 1. puslaika ar rezult

...

FK ''Liepāja/Mogo'' savā laukumā ar 2:0 uzveic ''RFS''

12/08/2017

Sestdien, 12. augustā, Daugavas stadionā, Liepājā, tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 18.kārtas pirmā spēle, kurā FK "Liepāja/Mogo" ar 2:0 uzvarēja "RFS" un izcīnīja savu trešo uzvaru pēc kārtas!

Spēles rezultātu mača 9. minūtē atklāja Artūrs Karašausks, panākot 1:0 mājinieku labā, kas arī bija pirmā puslaika vienīgais vārtu guvums. Otrā puslaika 78. minūtē savu otro dzelteno kartiņu nopelnīja "RFS&quo

...

SynotTip Virslīga. 18. kārtas spēļu pieteikums

12/08/2017

Sestdien un svētdien tiks aizvadītas SynotTip Virslīgas 18. kārtas spēles.

09/08/2017

FK "Ventspils" sagrauj Virslīgas līderus "Spartaks Jūrmala"

Trešdien, 9. augustā, Ventspils OC stadionsā, tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 14.kārtas pārceltā spēle, kurā FK "Ventspils" savā laukumā ar 4:0 sagrāva pašreizējos čempionus un šīs sezonas līderus "Spartaks Jūrmala"! Ventspilniekiem šī bija jau ceturtā sausā uzvara pēc kārtas!

Spēles rezultātu mača 11. minūtē atklāja Alexey Alekseev izvirzot FK "Ventspils" vadībā