''Valmiera Glss ViA'' atspēlējas un izcīna pirmo uzvaru Virslīgā pret ''Spartaku''

03/10/2018

Trešdien, 3. oktobrī MTC "Staicele" tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 17. kārtas pārceltā spēle, kurā tikās "Valmiera Glass ViA" un "Spartaks Jūrmala". Par lielu pārsteigumu Staicelē parūpējās valmierieši, kas spēles gaitā atspēlējas no 0:1 un izcīnīja savu pirmo uzvaru Virslīgā, pieveicot čempioni "Spartaku" ar rezultātu 2:1.

Mača rezultāts tika atklāts jau 8. minūtē, kad ar pirmo pieskārienu bumbai - netveramu sitienu izdevās izpildīt Artēmijam Maļejevam, kurš izvirzīja viesus vadībā ar 1:0. Cīņas turpinājumā, 27. minūtē valmieriešiem izdevās rezultātu izlīdzināt -  pēc Kristera Lūsiņa sitiena bumba trāpīja pa vārtu stabu un atleca tieši pie Elmāra Sietinsona, kurš raidīja bumbu tukšos vārtos (1:1).​ ​ Otrajā puslaikā pēc desmit nospēlētām minūtēm Lūsiņš izdarīja vēl vienu spēcīgu tiešo brīvsitienu pie paša soda laukuma. ''Spartaka'' vārtsargs Jevgenijs Nerugals atvairīja bumbu, bet pie tās pirmais bija Gatis Kalniņš, kurš trieca bumbu vārtos un guva "Valmieras" komandai uzvaras vārtus, nosakot spēles gala rezultātu 2:1.

Nākošo spēli ''Valmiera Glass ViA'' un "Spartaks Jūrmala" aizvadīs 7. oktobrī, kad savā starpā tiksies vēlreiz - šoreiz spēli aizvadot "Spartaka" laukumā.

Valmiera Glass ViA   2:1 (1:1)  Spartaks Jūrmala
Vārti: Sietinsons 27', Kalniņš 56' - Maleev 8'
2018.10.03 17:00 | MTC​ "Staicele"