''Riga FC'' turpina uzvaru sēriju, pieveicot ''Valmieru Glass ViA''

30/06/2018

Sestdien, 30.jūnijā Vidzemes Olimpiskajā centrā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 13. kārtas spēle, kurā tikās "Valmiera Glass ViA" un "Riga FC". Pateicoties Vladimira Bojenko diviem gūtajiem vārtiem, rīdzinieki izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas (2:0).

Mača rezultātu tika atklāts spēles 17. minūtē, kad pēc stūra sitiena izspēles bumbu saņēma viesu spēlētājs Vladimirs Bojenko un neviena netraucēts raidīja to tieši vārtos (1:0). Arī otros rīdzinieku vārtus guva ukraiņu leģionārs Bojenko, kad 73. minūtē pēc stūra sitiena izspēles viņš atkal nonāca pie bumbais pirmais un, pārspējot Maksimu Bogdanovu, guva savus otros vārtus spēlē un kopumā trešos sezonā.

Nākamo spēli "Riga FC" aizvadīs 30. jūlijā, kad mājas spēlē tiksies ar "RFS", savukārt "Valmiera Glass ViA" 14. jūlijā uzņems "Jelgavu"​.

Valmiera Glass ViA  0:2 (0:1)  Riga FC
Vārti: Baienko 17', 73'
30.06.2018 17:00 | Vidzemes Olimpiskais centrs​