''RFS'' gūst četrus vārtus un nosargā uzvaru pret ''Valmiera Glass ViA''

19/08/2018

Svētdien, 19. augustā Vidzmes olimpiskajā centrā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 18. kārtas spēle starp "Valmiera Glass ViA" un "RFS".  Aizraujošā spēlē, pateicoties četriem gūtiem vārtiem, uzvaru ar rezultātu 2:4 izcīnīja viesi no Rīgas.

Mača rezultāts tika atklāts 21. minūtē, kad pēc neveiksmīgas Valmieras vārtsarga Marka Bogdanova spēles pie bumbas pirmais tika Maksims Marusičs un sita to tukšos vārtos, panākot 1:0 viesu labā. Puslaika beigu daļā, 40. minūtē, pēc Laša Šergelašvili sitiena no kreisās laukuma puses Bogdanovs vēlreiz neveiksmīgi atsita bumbu tieši vārtu priekšā, pie kuras kā pirmais tika rīdiznieku uzbrucējs Ribeiro Eliveltu un panāca savai komandai divu vārtu pārsavu. Cīņas 54. minūtē uz mājinieku vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru sekmīgi realizēja Maksims Marusičs, gūstot savus otros vārtu spēlē un panākot jau 3:0. Taču drīz vien, 56. minūtē, par prieku mājiniekiem, pieredzējušais Gatis Kalniņš ar skaistu sitienu guva savus sezonas pirmos vārtus un samazināja rezultāta starpību uz 1:3. Piecpadsmit minūtes vēlāk valmierieši varēja gavilēt vēlreiz, jo otros vārtus ar sitienu ārpus soda laukuma guva Alvis Jaunzems, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam (2:3). Tomēr pēdējo vārdu spēlē teica Artis Jaudzems, kurš kompensācijas laikā guva viesiem vēl vienus vārtus un panāca mača beigu rezultātu 4:2 par labu Virslīgas līdervienībai "RFS".

Nākamo spēli "RFS" aizvadīs 24. augustā, kad mājas spēlē tiksies ar "Spartaku", savukārt "Valmiera" 25. augustā viesos tiksies ar "Metta/LU"​.

Valmiera Glass ViA  2:4 (0:2)  RFS
Vārti: Kalniņš 56`, Jaunzems 71` -  Marusych 21`, 54` (11m), Elivelto 40, Jaudzems 90`+3`​
2018.08.19 16:00 | Vidzemes Olimpiskais centrs​