''Ventspils'' otrajā puslaikā salauž ''Valmieras'' pretestību un izcīna uzvaru

16/05/2018

Trešdien, 16.maijā Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 8. kārtas spēle, kurā tikās "Valmiera Glass ViA" un FK "Ventspils". Uzvaru ar rezultātu 1:3 izcīnīja viesi no Ventspils.

Interesanti, ka šīs spēles rezultāts tika atklāts vien otrā puslaika sākumā, taču vārtu guvumi sekoja uzreiz dubultīgi. Vispirms 47. minūtē ventspilniekus vadībā izvirzīja Nauris Bulvītis, bet vien divas minūtes vēlāk Akinemi Adeleke panāca viesiem jau divu vārtu pārsvaru ar 0:2. Spēle beigu daļā, 86. Minūtē, "Ventspils" labā trešos vārtus guva uz maiņu nākušais leģionārs Matos Dos Santos, taču pēdējo vārdu spēlē par prieku mājinieku faniem teica Kristers Lūsiņš, gūstot Valmierai goda vārtus un uzstādot spēles gala rezultātu 1:3.

Nākošo spēli "Valmiera Glass ViA" aizvadīs šo svētdien, 20. maijā, kad mājas spēlē tiksies ar FK "Liepāja/Mogo", savukārt FK "Ventspils" 21. maijā aizvadīs mājas spēli pret FK "Jelgava".

Valmiera Glass ViA  1:3 (0:0)  FK Ventspils
Vārti: Lūsiņš 88' - Bulvītis 47', Akinyemi 49', Matos dos Santos 86'​
16.05.2018 19:00 | Vidzemes Olimpiskais centrs