''Ventspils'' pret ''Valmiera Glass ViA'' gūst sezonas pārliecinošāko uzvaru

23/09/2018

Svētdien, 23. septembrī MTC ''Staicele'' tika aizvadīta SynotTip Virslīga 22. kārtas spēle, kurā tikās ''Valmiera Glass ViA'' un ''Ventspils''. Pārliecinošu uzvaru ar 6:1 izcīnīja ventspilnieki, tādā veidā turpinot sīvu cīņu par čempiona titulu.

Mača pirmajā puslaikā ventspilnieki iekrāja triju vārtu pārsvaru. 13. minūtē 1:0 viesu labā panāca Anastasijs Mordatenko, savukārt 33. minūtē pārsvaru palielināja Sename Vomē. Vēl 1. puslaika beigu daļā latviešu spēlētājs Vadims Žuļevs panāca jau 3:0, kas lielā mērā ieskicēja šīs dienas spēles uzvarētāju. Otrajā puslaikā viesi pārsvaru turpināja palielināt - pa vārtiem guvuma Tosins Aijeguns un Mordatenko. 90. minūtē mājinieku kapteinis Mārcis Ērglis guva goda vārtus, taču mirkli vēlāk Aijegums ar otrajiem vārtiem spēlē uzstādīja spēles beigu rezultātu 6:1 FK ''Ventspils'' labā.

Nākošo spēli ''Ventspils'' aizvadīs 29. septembrī, kad savā laukumā uzņems ''Jelgavu'', savukārt ''Valmiera Glass ViA'' tajā pašā dienā Staicelē aizvadīs spēli pret ''Liepāja/Mogo''.

Valmiera Glass ViA  1 :6 (0:3)  FK Ventspils
Vārti: Ērglis 90' Mordatenko 13', Wome 33', Žuļevs 41', Aiyegun 64' (11m), Mordatenko 77', Aiyegun 90+1'
2018.09.22 15:00 | Vidzemes Olimpiskais centrs