Vēl neuzvarējušās ''Valmiera Glass ViA'' un FK ''Metta/LU'' cīnās neizšķirti

Vēl neuzvarējušās ''Valmiera Glass ViA'' un  FK ''Metta/LU'' cīnās neizšķirti

22/06/2018

Piektdien, 22.jūnijā ar spēli starp ''Valmiera Glass ViA'' un FK ''Metta/Latvijas Universitāte'' noslēdzās SynotTip Virslīgas 12.spēļu kārta. Šī bija kārtas TOP spēle un intriga mačā nelika vilties - kaujiniecisks neizšķirts 1:1 (0:1).

Spēles rezultāts tika atklāts jau 9.minūtē, kad rīdziniekus vadībā izvirzīja komandas rezultatīvākais spēlētājs Tamirlans Džamalutdinovs, savukārt 51.minūtē mājinieku līdzjutējiem lika uzgavilēt viens no ''Valmiera Glass ViA'' leģionāriem Masamba Lo Sambou, kurš lēcienā ar galvu sita precīzi pēc bijušā mettieša Artūra Pallo centrējuma no standartsituācijas.

Nākošo spēli ''Valmiera Glass ViA'' aizvadīs 30.jūnijā, kad savā laukumā uzņems ''Riga FC'', savukārt FK ''Metta/Latvijas Universitāte'' gaidāmo cīņu aizvadīs 1.jūlijā viesos pret ''Jelgavu''.

Pēcspēles komentāri

Andris Riherts, FK Metta/LU galvenais treneris: ''Gribu pateikties valmieriešiem par labu spēli. Guvām ātrus vārtus, arī pēc tam izveidojām labus momentus, taču katra standartsituācija, kas bija pie mūsu vārtiem, bija bīstama un to pārtraukumā arī pārrunājām. Pēdējā iespēja izraut uzvaru mačā bija mums, taču tajā pašā laikā laikam jābūt apmierinātiem arī ar vienu punktu.’’ (plašāk)

Gatis Kalniņš, Valmiera Glass ViA treneris: ''Ja pēc spēles skatās, neizšķirts ir taisnīgs rezultāts abām komandām. Varējām jau pirmajā minūtē gūt vārtus un kopumā uzbrukām daudz. Divi punkti zaudēti vai viens nopelnīts? Sajūtas kaut kur pa vidu. Pašatdeve un ātrums komandai bija ļoti labs, par ko liels prieks, ka ieguldītais darbs pārtraukuma laikā nes augļus.’’ (plašāk)

Valmiera Glass ViA  1:1 (0:1)  FK Metta/Latvijas Universitāte
Vārti: Sambou 51' - Dzhamalutdinov 9'
22.06.2018 19:00 | Vidzemes Olimpiskais centrs