Karlsons gūst divus vārtus, ''Liepāja'' pieveic ''Valmiera Glass ViA'' komandu

29/09/2018

Sestdien, 29. septembrī Vidzemes Olimpiskajā centrā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 23. kārtas spēle, kurā tikās "Valmiera Glass ViA" un "FK Liepāja/Mogo". Pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 izcīnīja viesi no Liepājas.

Mača rezultāts tika atklāts jau 4. minūtē, kad viesus no Liepājas vadībā izvirzīja Ģirts Karlsons (1:0). Cīņas 67. minūtē Verners Apiņš devās straujā uzbrukumā uz valmieriešu vārtiem, kad Elmārs Sietinsons, cenšoties izsist bumbu, notrieca Apiņu no kājām un nopelnīja uz saviem vārtiem 11 metru soda sitienu. Liepājnieku pārsvaru līdz diviem vārtiem palielināja Leonels Strumija​, kurš prasmīgi realizēja minēto brīvsitienu. Pēdējo vārdu spēlē teica Ģirts Karlsons, kurš 74. minūtē atzīmējās ar vēl vieniem vārtiem - šajā sezonā sasniedzot 10 gūto vārtu robežu!

Nākošo spēli ''Valmiera'' aizvadīs 3. oktobrī, kad mājas spēlē uzņems ''Spartaku'', savukārt ''Liepāja'' 3. oktobrī viesos spēkosies ar "RFS".

Valmiera Glass ViA  0:3 (0:1)  FK Liepāja/Mogo
Vārti: Karlsons 4', 74', Strumia (11m) 67'
2018.09.29 13:00 | Vidzemes Olimpiskais centrs