''Liepāja/Mogo'' ar 2:0 izcīna uzvaru viesos pār ''Valmieru''

20/05/2018

Svētdien, 20. maijā Vidzemes Olimpiskajā centrā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 9. kārtas spēle, kurā tikās "Valmiera Glass ViA" un FK "Liepāja/Mogo". Uzvaru ar rezultātu 2:0 izcīnīja liepājnieki.

Mača rezultātu 41. minūtē atklāja Verners Apiņš, kurš ar saviem ceturtajiem vārtiem sezonā ļāva liepājniekiem puslaika pārtraukumā doties esot vadībā. Otrā puslaika 57. minūtē viesu pārsvaru dubultoja Ģirts Karlsons (0:2), ļaujot savai komandai izcīnīt pirmo uzvaru pēdējās četrās spēlēs.

Nākošo spēli "Valmiera Glass ViA" aizvadīs nākamo sestdien, 26. maijā, kad viesos tiksies ar "Spartaks Jūrmala", savukārt FK "Liepāja/Mogo" 26. maijā aizvadīs mājas spēli pret FK "Ventspils".

Valmiera Glass ViA  0:2 (0:1)  FK Liepāja/Mogo
Vārti: Apiņš 41', Karlsons 57'
20.05.2018 17:00 | Vidzemes Olimpiskais centrs