''Jelgava'' atspēlējas mazākumā un izrauj uzvaru pār ''Valmiera Glass ViA''

15/07/2018

Svētdien, 15.jūlijā Zemgales Olimpiskajā centrā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 14. kārtas spēle, kurā tikās FK "Jelgava" un "Valmiera Glass ViA". Aizraujošā spēlē uzvaru izcīnīja "Jelgava", spēles gaitā atspēlējoties no 1:2 un uzvaras vārtus gūstot kompensācijas laikā.

Mača rezultāts tika atklāts 33. minūtē, kad mājiniekus vadībā izvirzīja Andris Krušatins, sitot precīzi no tuvas distances. Viesiem no Valmieras pirms došanās pārtraukumā gan izdevās vēl atspēlēties, bumbai nonākot lielā burzmā, pie sitiena tiekot Artūram Bankavam, kurš līdz ar to 42. minūtē panāca 1:1. Otrā puslaika 53. minūtē savu otro dzelteno kartīti nopelnīja Sigitas Olberkis​,  atstājot jelgavniekus mazākumā. Valmiera iespēju spēlēt vairākumā neizšķērdēja un 73. minūtē izvirzījās vadībā, kad bumbu vārtos trieca Alvis Jaunzems (1:2)! Viesu prieki gan nebija ilgi, jau pēc 2 minūtēm līksmot varēja mājinieku atbalstitāji, jo pēc stūra sitiena izspēles Vladislavam Kozlovam izdevās panākt 2:2. Lai arī būdami mazākumā, jelgavnieki turpināja uzbrukt un kompensācijas laika trešajā minūtē uzvaras vārtus ar precīzu sitienu vārtu apakšējā stūrī guva debitants Gurams Lukava (3:2).

Nākamo spēli "Jelgava" aizvadīs 22. jūlijā, kad viesos tiksies ar "Spartaku", savukārt "Valmiera" 23. jūlijā viesos cīnīsies ar "Ventspili"​.

FK Jelgava  2:2 (1:1)  Valmiera Glass ViA
Vārti: Krušatins 33', Kozlovs 75' - Bankavs 42'​, Jaunzems 73'
2018.07.15 13:00 | Zemgales Olimpiskais centrs