''Spartaks'' ar 3:0 pieveic ''Valmieru'' un izcīna trešo uzvaru pēc kārtas

26/05/2018

Sestdien, 26. maijā Jūrmalas pilsētas stadionā "Sloka"​ tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 10. kārtas pirmā spēle, kur savā starpā tikās "Spartaks Jūrmala" un "Valmiera Glass ViA". Pašreizējā čempione "Spartaks" mājas spēlē izcīnija trešo uzvaru pēc kārtas, šoreiz ar rezultātu 3:0 (2:0) pieveicot "Valmieru". Vieni vārti arī čempionāta rezultatīvākajam spēlētājam Aleksejam Višņakovam.

Spēles rezultāts tika atklāts mača 16. minūtē, kad pēc stūra cenrējuma mājiniekus 1:0 vadībā izvirzīja Artēmijs Maleevs, kuram lielisli atleca bumba brīvam sitienam pa vārtiem. Puslaika turpinājumā 35. minūtē Jevgēņijs Kobzars "Spartakam" ieguva divu vārtu pārsvaru, savukārt spēles otrā puslaika 60.minūtē savus nu jau sezonas 8.vārtus guva Virslīgas labākais bombardieris Aleksejs Višņakovs, uzstādot mača gala rezultātu 3:0. Šoreiz Višņakovs precīzi vārtos pielaboja bumbu no tuvas distances, kad bumba veiksmīgi atleca pie viņa.

Nākamo spēli "Spartaks Jūrmala" aizvadīs 15. jūnijā, kad viesos tiksies ar FK "Ventspils", savukārt "Valmiera Glass ViA" 16. jūnijā viesosies pie "RFS" komandas.

Spartaks Jūrmala  3:0 (2:0)  Valmiera Glass ViA
Vārti: Maleev 16’, Kobzar 35’, Višņakovs 60'
26.05.2018 16:00 | Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"