''Spartaks Jūrmala'' revanšējas par zaudējumu un sakauj ''Valmiera Glass ViA''

07/10/2018

Svētdien, 7. oktobrī Jūrmalas pilsētas stadionā "Sloka"​​ tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 24. kārtas spēle, kurā tikās "Spartaks Jūrmala" un "Valmiera Glass ViA''. Revanšējoties par pēdējā tikšanās reize piedzīvoto zaudējumu, ļoti pārliecinošu uzvaru ar 4:0 izcīnīja "Spartaks Jūrmala".

Mača rezultāts tika atklāts 11. minūtē, kad jūrmalniekus vadībā izvirzīja Aleksandrs Prudņikovs, kurš pretiniekus pārsteidza nesagatavotus ar ātru izrāvienu uz vārtiem un precīzu sitienu noslēgumā. Otrā puslaikā sākumā "Spartakam" izdevās gūt vienus vārtus pēc otriem. Vispirms 48. minūtē Aleksandrs Purdņikovs guva savus otros vārtus spēlē, šoreiz saņemot no komandas biedra veiksmīgu piespēli tieši vārtu priekšā, savukārt vēl pēc divām minūtēm jūrmalnieki ļoti ātri izveidoja vēl vienu bīstamu uzbrukumu un pārsvaru līdz trīs vārtu starpībai palielināja Andrejs Kovaļovs. Gala rezultātu spēlei noteica uz maiņu nākušais mājinieku leģionārs Aragners Smits, kurš guva ''Spartaka'' ceturtos vārtus pēc tam, kad valmieriešu vārtsargs Marks Bogdanovs pēc soda sitiena atsita bumbu tieši sev priekšā, kur pirmais pie tās bija tieši Smits (4:0).

Nākošo spēli ''Spartaks" aizvadīs 20. oktobrī, kad viesos tiksies ar līdervienību 'Ventspili", savukārt ''Valmiera'' 19. oktobrī viesos tiksies ar "RFS".

Spartaks Jūrmala  4:0 (1:0)  Valmiera Glass ViA
Vārti: Prudnikov 11', 48', Kovaļovs 50'​, Smith 78'
2018.10.07 15:00 | Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"​