''Riga FC'' zaudē vārtus, taču turpina uzvaru sēriju, uzveicot ''Spartaku''

15/09/2018

Sestdien, 15. septembrī, kad vienā dienā tika aizvadītas visas SynotTip Virslīgas 21. kārtas spēles, pirmais no mačiem risinājās Slokas stadionā, kur savā starpā tikās pēdējo divu sezonu čempione ''Spartaks Jūrmala'' un tabulas līdervienība ''Riga FC''. Uzvaru aizraujošā spēlē ar 3:1 izcīnīja rīdzinieki.

Mača rezultāts tika atlāts 1. puslaika beigu daļā, kad 42. minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Ivans Lukjanovs. Epizode tika nopelnīta pateicoties Denisa Rakela aktivitātei vārtu priekšā, kurš tika neatļauti klupināts. Izlīdzinājums mājinieku izpildījumā tika panākts 2.puslaika pirmajā pusē, kad veiksmīgu pretuzbrukumu izdevās noslēgt ar gūtiem vārtiem, tādā veidā pārtraucot fantastisko ''Riga FC'' vārtsarga Roberta Ozola ''sauso'' spēļu sēriju. Jāpiebilst, ka bumbu savos vārtos raidīja rīdzinieku kapteinis Vladimirs Bajenko, kurš nespēja apturēt strauju piespēli gar pašu vārtu līniju. Vadību ''Riga FC'' izdevās atjaunot 77. minūtē, kad no tuvas distances vārtus guva uz maiņu nākušais Tjagu Primau, savukārt 3:1 pāris minūtēs vēlāk panāca Armands Pētersons.

Nākošo spēli ''Spartaks Jūrmala'' aizvadīs 23. septembrī, kad visos tiksies ar ''Jelgavu'', savukārt ''Riga FC'' tajā pašā dienā aizvadīs izbraukuma spēli pret ''Liepāja/Mogo''.

Spartaks Jūrmala  1:3 (0:1)  Riga FC
Vārti: Bajenko 61' (OG) - Lukjanovs 42' (11M), Primau 77', Pētersons 82'
2018.09.15 14:00 | Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"