''RFS'' viesos uzveic ''Spartaku'' un palielina pārsvaru tabulā

22/06/2018

Piektdien, 22.jūnijā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 12.kārtas spēle, kurā tikās pērnās sezonas čempione ''Spartaks Jūrmala'' un tiktāl šīs sezonas pārliecinošākā līdervienība ''RFS''. Aizraujošā un epizodēm bagātā spēlē uzvaru ar 2:0 izcīnīja rīdzinieki, līdz ar to pārsvaru līdz tuvākajiem sekotājiem palielinot līdz 7 punktiem.

Ar vārtu guvumiem uzvarētāju rindās izcēlās Beka Vačiberadze un Laša Šergelašvili, kuri precīzi sita mača otrajā puslaikā.

Nākošo spēli RFS aizvadīs 29.jūnijā, kad savā laukumā uzņems ''Ventspili'', savukārt Jūrmalas ''Spartaks'' jau pavisam drīz, 26.jūnijā, tiksies ar ''Riga FC'', priekšlaicīgi aizvadot 14.kārtas spēli, kas tika pārcelta abām komandām vienojoties un tādā veidā atslogojot nedēļu, kad tiks aizvadītas cīņas Eirokausos.

Pēcspēles komentāri

Valdas Dambrauskas, RFS galvenais treneris: ''Mačs bija kā šahs. Šīs spēle bija svarīga abām komandām. Daudz analīzējām pretinieku un redzam, ka ''Spartaks’’ kļūst labāks ar katru spēli. Analizējām, kā viņi spēlēja pret ''Ventspili’’ un gatavojāmies uz to, lai viņus maksimāli ierobežotu. Pozicionāla uzbrukuma spēle pret Jūrmalas komandu ir ļoti sarežģīta. Jā, iespējas bija, taču pirmajā puslaikā ar vārtu gūšanu nesekmējās, taču, pateicoties gūtajiem vārtiem, visiem palika vieglāk un spēle atraisījās.’’​ (plašāk)

Aleksandrs Grišins, Spartaks Jūrmala galvenais treneris: ''Savā starpā tikās divas spēcīgas komandas. Pretiniekam ir laba taktika, labi spēlētāji. Varbūt laukumā mana komanda devās ar nepārliecinātību par saviem spēkiem. Grūti teikt. Katrā ziņā uzvaru izcīnīja ļoti spēcīga komanda.’’ (plašāk)

Spartaks Jūrmala  0:2 (0:0)  RFS
Vārti: Vachiberadze 63', Shergelashvili 70'
22.06.2018 17:00 | Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"