''RFS'' gūst četrus vārtus 11 minūšu laikā un sakauj ''Spartaku''

28/10/2018

Svētdien, 28. oktobrī Jūrmalas pilsētas stadionā "Sloka" tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 26. kārtas spēle, kurā tikās "Spartaks Jūrmala" un "RFS". Uzvaru ar rezultātu 4:0 izcīnīja rīdzinieki, kuri visus četrus vārtus guva cīņas pēdējo 11 minūšu laikā.

Mača pirmie vārti tika gūti vien 79. minūtē, kad bumbu vārtu devītniekā iegrieza Roberts Savaļnieks (1:0). Nepilnas 6 minūtēs vēlāk viesu spēlētājs izcēlās vēlreiz -  ātrā uzbrukumā, saņemot piespēli no kreisās malas, Savaļnieks bumbu trieca vārtos vienā pieskārienā (2:0). Vēl pēc 3 spēlētām minūtēm Beka Vačiberadze no vārtu priekšas panāca jau 3:0 rīdzinieku labā, savukārt spēlei punktu pielika Maksims Marusičs, kurš 90. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu un ļāva RFS svinēt graujošu panākumu - 4:0!

Nākošo spēli ''Spartaks" aizvadīs 4. novembrī, kad mājas spēlē spēkosies ar ''Liepāju", savukārt "RFS'' 4. novembrī mājas spēlē uzņems "Ventspili".

Spartaks Jūrmala  0:4 (0:0)  RFS
Vārti: Savaļnieks 79', 85', Vachiberadze 89', Marusych (11m) 90'
2018.10.28 13:00 | Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"​