''Ventspils'' viesos gūst uzvaru pār ''Spartaku''

19/08/2018

Svētdien, 19. augustā Jūrmalas pilsētas stadionā "Sloka" tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 18. kārtas centrālā spēle starp FK "Spartaks Jūrmala" un FK "Ventspils". Uzvaru ar rezultātu 2:1 nosargāja viesi no Ventspils.

Mača rezultāts tika atklāts 34. minūtē, kad Tosins Aijeguns guva vārtus no ļoti tālas distances un izvirzīja ventspilniekus vadībā ar 1:0. Otrā puslaika sākumā, 50. minūtē sarkano kartīti nopelnīja tas pats pirmo vārtu autors Tosins Aijeguns un atstāja savu komandu mazākumā. Tomēr 58. minūtē viesiem izdevās savu pārsvaru vēl arī dubultot, jo uz mājinieku vārtiem tika nozīmēts 11m soda sitiens un to meistarīgi realizēja Matos dos Santos Stenio​ (2:0). Tuvujoties spēles beigām, mājiniekiem izdevās izmantot viena spēlētāja pārsvaru un vienus vārtus atgūt pateicoties Artēmija Maleeva vārtu guvumam 82. minūtē (1:2).

Nākamo spēli "Spartaks" aizvadīs 24. augustā, kad viesos tiksies ar "RFS", savukārt "Ventspils" 24. augustā mājas spēlē sacentīsies ar "Riga FC"​.

Spartaks Jūrmala  1:2 (0:1)  FK Ventspils
Vārti: Maleev 82' - Aiyegun 34’, Stenio (11m) 58‘  ​
2018.08.19 18:00 | Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"​