Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

''Spartaks Jūrmala'' lauž studentu pretestību un izcīna 3 svarīgus punktus

24/09/2017

Svētdien, 24.septembrī Jūrmalas pilsētas stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 23.kārtas pirmā spēle, kurā tikās ''Spartaks Jūrmala'' un ''Metta/Latvijas Universitāte'' komandas. Lai arī pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti un ar līdzvērtīgu cīņu laukumā, mačā kopumā drošu uzvaru ar 3:1 izcīnīja jūrmalnieki.

Mača rezultāts saulainajā svētdienā tika atklāts jau 11. minūtē, kad vārtus guva SynotTip Virslīgas augusta labākais spēlētājs Jevgeņijs Kozlovs - cīņā par gaisa bumbu pašā vārtu priekšā bija izveicīgākais, no ļoti tuvas distances raidot bumbu Oša sargātajos vārtos. Ilgi gan līdz otrajam vārtu guvumam cīņā starp čempionāta 1. un 7.vietas komandām nebija jāgaida - vienā no saviem pretuzbrukumiem mettieši bija sekmīgi, Abdullahi panākot 1:1!

Lai arī puslaika otrajā daļā aizvien aktīvāk uzbrukuma rīdzinieki, pēc pārtraukuma laukuma saimnieki prata atjaunot pārsvaru, vēlreiz precīzi sitot Kozlovam. Bija nepieciešamas vēl 6 minūtes, lai komandas kapteinis Edgars Gauračs uzstādītu komfortablo 3:1. Ar šādu rezultātu arī līdzvērtīgā cīņa Slokas stadionā noslēdzās.

Nākošo maču čempione ''Spartaks Jūrmala'' aizvadīs 30.septembrī, kad viesos tiksies ar ''Riga FC'', savukārt studentus tajā pašā dienā sagaida duelis savā laukumā ar citu Rīgas komandu ''RFS''.

FK Spartaks Jūrmala  3:1 (1:1)  FK METTA/Latvijas Universitāte
Vārti: Kozlov 11', 56', Gauračs 62' - Abdullahi 17'
24.09.2017 | 14:00 | Slokas stadions, Skolas iela 5, Jūrmala