''Spartaks'' atspēlē divu vārtu deficītu un izrauj uzvaru pār ''Metta/LU''

30/07/2018

Pirmdien, 30.jūlijā Jūrmalas pilsētas stadionā "Sloka" tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 16. kārtas spēle, kurā tikās "Spartaks Jūrmala" un FK "Metta/Latvijas Universitāte​". Spēles pēdējo 13. minūšu laikā, gūstot trīs vārtus pēc kārtas un atspēlējoties no 1:3, fantastisku uzvaru ar rezultātu 4:3 izcīnīja šī brīža čempione ''Spartaks Jūrmala''.

Mača rezultātu 21. minūtē mājinieku labā atklāja Artēmijs Maļejevs, kurš saņēma bumbu soda laukumā un, apgriežoties ap savu asi, sita to vārtos (1:0). Cīņas otrajā puslaikā rīdzinieki sarīkoja īstu vārtu salūtu. 21 gadu vecais Vladislavs Fjodorovs, kurš līdz šim mačam šosezon nebija guvis nevienus vārtus, tika pie hattrick jeb trīs vārtiem vien 13 minūšu laikā, panākot "Metta/LU" divu vārtu pārsvaru 3:1! Viesu prieki gan nebija ilgi, jo jūrmalnieki ļoti ātri atspēlējās un izlīdzināja rezultātu 3:3. Vispirms 77. minūtē Silva Honorato ar spēcīgu sitienu panāca rikošetu pēc kura bumba lidoja vārtos un ļāva samazināt rezultāta starpību (2:3), bet vien divas minūtes vēlāk Jevgēņijs Kobzars guva vēl vienus vārtus, saņemot bumbu soda laukumā, viņš raidīja to vārtos ar galvu (3:3). Spēles pašā noslēgumā, 89. minūtē, ''Spartaks'' izrāva uzvaru, pateicoties Kaspara Svārupa vārtu guvumam ar galvu.

Nākamo spēli "Spartaks" aizvadīs 12. augustā, kad viesos tiksies ar "Valmiera Glass ViA", savukārt "Metta/LU" 12. augustā mājas spēlē ar "Riga FC"​.

Spartaks Jūrmala  4:3 (1:0)  FK Metta/Latvijas Universitāte
Vārti: Maleev 21`, Silva 77`, Kobzar 79`, Svārups 89` - Fjodorovs 58`, 67`, 71`
2018.07.30 18:00 | Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"​