''Spartaks Jūrmala'' ar 3:0 uzveic FK ''Metta/Latvijas Universitāte'' studentus

07/04/2018

Sestdien, 7. aprīlī, Kauguru vidusskolas stadionā tika aizvadīta SynotTIp Virslīgas 2. kārtas centrālā spēle, kurā "Spartaks Jūrmala" ar 3:0 izcīnīja uzvaru pār  FK "Metta/Latvijas Universitāte".

Spēles rezultāts tika atklāts tikai otrā puslaika 54. minūtē, kad vartūs guva uz maiņu iznākušais Edgars Gauračs (1:0)! Spēles 70. minūtē tas pats Edgars Garačs guva savus otros vārtus nu jau panākot mājinieku labā divu vārtu pārsvaru (2:0)! Pēdējo vārdu spēlē teica Mārcis Ošs, kurš mača pašā izskaņā panāca 3:0 un ļāva savai komandai izcīnīt pārliecinošu pirmo uzvaru sezonā.

Nākošo spēli "Spartaks Jūrmala" aizvadīs nākamo sestdien, 14.aprīlī, kad viesos tiksies ar "Valmiera Glass ViA", savukārt FK "Metta/Latvijas Universitāte" 13. aprīlī mājas spēlē tiksies ar "Riga FC" komandu.

Spartaks Jūrmala  3:0 (0:0)  FK Metta/Latvijas Universitāte
Vārti: E. Gauračs 54', 70', M. Ošs 90'
07.04.2018 14:30 | Kauguru vidusskolas stadions