''Spartaks Jūrmala'' nenosargā 2 vārtu pārsvaru un spēlē neizšķirti ar FK ''Liepāja/Mogo''

04/05/2018

Piektdien, 4. maijā Kauguru vidusskolas stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 6. kārtas spēle, kurā savā starpā tikās FK "Spartaks Jūrmala" un  FK "Liepāja/Mogo"  komandas. Aizraujošā spēle noslēdzās neizšķirti ar rezultātu 2:2.

Spēles rezultāts tika atklāts 14. minūtē, kad mājiniekus vadībā izvirzīja Artēmijs Malejevs (1:0). 41. minūtē "Spartaks Jūrmala" savu pārsvaru palielināja, 2:0 panākot Aleksejam Višņakovam, kuram šie bija jau 5.vārti sezonā. Viesiem no Liepājas gan drīz vien izdevās atspēlēties -  vispirms rezultāta starpību 43. minūtē līdz minimumam samazināja 17 gadus jaunais Kristers Tobers (2:1), kuram tie bija pirmie vārti Virslīgā, bet otrā puslaika sākumā, 47. minūtē, Ģirts Karlsons panāca izlīdzinājumu 2:2.

Nākošo spēli FK "Spartaks Jūrmala"​ aizvadīs nākamo sestdien, 12. maijā, kad viesos tiksies ar "Riga FC" , savukārt FK "Liepāja/Mogo"​ 11. maijā mājas spēlē tiksies ar "RFS" komandu.

Spartaks Jūrmala  2:2 (2:1)  FK Liepāja/Mogo
Vārti: Maleev 14', Višņakovs 41' - Tobers 43', Karlsons 47'
04.05.2018 15:00 | Kauguru vidusskolas stadions