''Spartaks'' mača galotnē izrauj neizšķirtu pret ''Liepāju/Mogo''

01/09/2018

Sestdien, 1. septembrī Jūrmalas pilsētas stadionā "Sloka"​​​​ tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 20. kārtas spēle starp "Spartaks Jūrmala" un FK Liepāja/Mogo". Abām komandām gūstot pa diviem vārtiem, mačs noslēdzās neizšķirti 2:2.

Mača rezultātu, par prieku viesu līdzjutējiem, sitot bumbu vārtos ar galvu, atklāja Seydina Keita (1:0). Taču liepājniekiem neizdevās atrasties vadībā diez ko ilgu laiku, jo mājiniekiem uzreiz izdevās rezultātu izlīdzināt, 13. minūtē vārtus guva Jevgēņijs Kobzars. Otrajā puslaikā kurzemniekus vēlreiz vadībā izvirzīja Igors Kozlovs, kurš 82. minūtē neviena netraucēts pirmais nokļuva pie atlēkošās bumbas un guva vārtus (2:1). Pašā mača galotnē, kompensācijas laikā, Kristaps Grebis savā soda laukumā nogāza argentīniešu uzbrucēju Djego Agirri, ļaujot Andrejam Kovaļovam no 11 metru atzīmes izraut Spartakam neizšķirtu (2:2)​

Nākamo spēli "Spartaks" aizvadīs 15. septembrī, kad mājās uzņems "Riga FC", savukārt "Liepāja" 15. septembrī mājas spēlē sacentīsies ar "RFS"​.

Spartaks Jūrmala  2:2 (1:1)  FK Liepāja/Mogo
Vārti: Kobzar 13', Kovaļovs (11m) 90'+1' - Keita 12', Kozlovs 82'​
2018.09.01 16:00 | Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"​