Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

''Spartaks Jūrmala'' neizmanto skaitlisko pārsvaru un cīnās neizšķirti ar ''Liepāja/Mogo''

22/06/2017

Ceturtdien, 22.jūnijā Jurmalā, Slokas stadionā risinājās SynotTip Virslīgas 13.kārtas spēle starp līgas līdervienību ''Spartaks Jūrmala'' un ''FK Liepāja/Mogo''. Šoreiz spēcīgo komandu cīņa noslēdzās ar neizšķirtu 1:1.

Mača pirmie vārti tika gūti jau spēles 5.minūtē, kad bumbu savos vārtos raidīja Jūrmalas komandas spēlētājs Ingus Šlampe, kas ļāva liepājniekiem izvirzīties vadībā ar 1:0. Ilgi gan līdz izlīdzinājumam nebija jāgaida - 22.minūtē ar vārtu guvumu mājiniekiem neizšķirtu panāca Vladislavs Kozlovs. Pirmā puslaika noslēguma daļā, 41. minūtē, sarkano kartiņu liepājnieku rindās nopelnīja Damians Kristians Torres un deva iespēju ''Spartakam'' spēlēt ar viena spēlētaja skaitlisko pārsvaru, taču mājinieki šo iespēju nespēja izmantot, cīņai noslēdzoties neizšķirti 1:1.

Abas komandas gaidāmos mačus aizvadīs Eirokausos - ''Spartaks Jūrmala'' cīnīsies Čempionu līgā, savukārt ''Liepāja/Mogo'' šogad spēkosies Eiropas līgas kvalifikācijā, taču nākamie SynotTip Virslīgas mači sekos vien pēc ilgāka laika. ''Liepāja/Mogo'' 16.jūlijā tiksies ar ''Mettu/Latvijas Universitāte'', savukārt ''Spartaks Jūrmala'' savu gaidāmo virslīgas spēli aizvadīs vien 30.jūlijā pret to pašu ''Metta/LU''.

FK Spartaks Jūrmala  1:1 (1:1)  FK Liepāja