''Spartaks'' gūst četrus vārtus un pieveic ''Jelgavu''

22/07/2018

Svētdien, 15.jūlijā Jūrmalas pilsētas stadionā "Sloka"​​ tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 15. kārtas spēle, kurā tikās FK "Spartaks Jūrmala" un FK "Jelgava". Gūstot četrus vārtus, pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 4:1 izcīnīja mājinieki.

Spēles rezultātu 34. minūtē mājinieku labā atklāja Oļegs Dmitrievs pēc teicamas Ričarda Korzāna piespēles. Pirmajā puslaikā vārti vairāk netika gūti un tas noslēdzās ar minimālu ''Spartaka'' pārsvaru (1:0). Mača otrajā puslaikā veicot atkārtotu sitienu jūrmalniekiem divu vārtu pārsvaru panāca Deniss Davidovs (2:0). Vien divas minūtes vēlāk Davidovam vēlreiz izdevās ielauzties pretinieku soda laukumā, kurā viņam izdevās atdot skaistu piespēli Jevgēņijam Kobzaram, kurš nekļūdīgi sita bumbu vārtos, panākot jau 3:0. Tuvojoties spēles beigām, Sigitas Olberkis notrieca Spartaka uzbrucēju savā soda laukumā un nopelnīja 11 metru soda sitienu. Kaspara Svārupa izpildīto 11 metru soda sitienu sitienu atvairīja Vladislavs Kurakins, taču atlēkusī bumba nonāca tieši priekšā Svārupam, kurš ar vēl vienu sitienu guva vārtus un panāca jau 4:0. ​Cīņas 90. minūtē mājinieku kapteinis Aleksandrs Kosaričs savu vārtu priekšā klupināja Andri Krušatinu, līdz ar ko uz "Spartaka" vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. Sitot bumbu tiešu vārtu vidū, soda sitienu realizēja Vladislavs Kozlovs, uzstādot spēles gala rezultātu 4:1.

Nākamo spēli "Spartaks" aizvadīs 30. jūlijā, kad mājas spēlē tiksies ar "Metta/LU", savukārt "Jelgava" 29. jūlijā mājas spēlē uzņems "Ventspili"​.

Spartaks Jūrmala  4:1 (1:0)  FK Jelgava
Vārti: Dmitriev 34', Kobzar 58' , Davydov 55', Svārups 77'​ - Kozlovs (11m) 90'
2018.07.22 17:00 | Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"​