Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

''Ventspils'' viesos ar 4:0 sagrauj ''Babīti/Dinamo''

15/04/2017

Sestdien, 15.aprīlī Piņķu stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 4.kārtas spēle, kurā tikās ''Babīte/Dinamo'' un ''Ventspils''. Pārliecinošu uzvaru ar 4:0 (3:0) guva ventspilnieki, trīs vārtus uzvarētāju rindās gūstot nigēriešu pussargam Tosinam Ajegunam.

Visus trīs vārtus Tosins Ajeguns guva vien 14 minūšu laikā. Vispirms nigērietis 20.minūtē izrāvās vienatnē pret ''Babītes/Dinamo'' vārtsargu Vjačeslavu Kudrjavcevu un sita precīzi, savukārt 8 minūtes vēlāk pussargs vārtu guvumā pārvērta centrējumu soda laukumā, raidot bumbu vārtu tīklā ar galvu. Trešie vārti šī futbolista izpildījumā sekoja 34.minūtē - lieliski noorientējoties asā situācijā vārtu priekšā, spēlētājs pēc pagrieziena izpildīja precīzu sitienu, panākot jau 3:0 viesu labā. Komandas ceturtos vārtus guva pērnās sezonas rezultatīvākais spēlētājs Ģirts Karlsons - uzbrucējs no vārtu priekšas lieliski prata vārtu guvumā pārvērst Ajeguna strauju piespēli, tādā veidā uzstādot arī mača beigu rezultātu.

Nākošo spēli FK ''Ventspils'' aizvadīs 22.aprīlī, kad savā laukumā uzņems allaž principiālo pretinieci ''Liepāju'', savukārt ''Babīte/Dinamo'' tajā pašā dienā viesos tiksies ar čempioni ''Spartaku''.

SK Babīte/Dinamo  0:4 (0:3)  FK Ventspils
Vārti: Aiyegun 20'; 28'; 34', Karlsons 70'
15.04.2017 | 15:00 | Piņķu futbola stadions, Rīgas iela 1, Piņķi