Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

''Metta/LU'' viesos ar 2:1 uzveic Babīti/Dinamo'', izcīnot otro uzvaru

29/04/2017

Sestdien, 29.aprīlī Piņķu stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 6.kārtas pirmā spēle, kurā savā starpā tikās šī brīža tabulas lejasgala komandas SK Babīte/Dinamo (8.) un FK Metta/Latvijas Universitāte (7.). Interesantā spēlē uzvaru ar 2:1 (1:1) izcīnīja rīdzinieki.

Mača rezultāts tika atklāts 23.minūtē, kad Pāvels Močalins veiksmīgi pēc standartsituācijas ievirzīja bumbu vārtu tīklā, tajā brīdī vadībā izvirzot mājinieku komandu. Ilgi gan līdz izlīdzinājumam nebija jāgaida - Eduards Emsis ar spēcīgu sitienu no tālas distances guva arī studentu pirmos vārtus šajā spēlē!

FK Metta/LU uzvaras vārtus guva 80.minūtē, kad komandas uzbrukumu veiksmīgi noslēdza Ņikita Ivanovs, taču jāpiebilst, ka piecas minūtes pirms tam SK Babīte/Dinamo neizmantoja iespēju gūt otros vārtus no 11 metru soda sitiena punkta - Vladas Rimkus bumbu raidīja garām vārtiem.

Nākošo spēli FK Metta/LU aizvadīs 7.maijā, kad savā laukumā uzņems FK Liepāja/Mogo, savukārt SK Babīte/Dinamo dienu vēlāk viesos tiksies ar Riga FC.

SK Babīte/Dinamo  1:2 (1:1)  FK METTA/Latvijas Universitāte
Vārti: Mochalin 23' - Emsis 31', Ivanovs 80'
29.04.2017 | 14:00, Piņķu stadions, Jūrmalas iela 17, Piņķi