''Riga FC'' pietiek ar vieniem vārtiem, lai apspēlētu ''Spartaku''

26/06/2018

Otrdien, 26.jūnijā, Skonto stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 14. kārtas pārceltā spēle, kurā tikās "Riga FC" un pērnās sezonas čempione ''Spartaks Jūrmala''. Interesantā spēlē uzvaru ar 1:0 izcīnīja rīdzinieki, kas uz doto brīdi viņiem kopvērtējuma tabulā ļauj pakāpties no piektās uz otro vietu!

Mača vienīgos vārtus 42. minūtē mājinieku labā guva Krišs Kārkliņš, kad pēc izspēlēta stūra sitiena bumba iekrita tieši "Spartaka" vārtos (1:0). Jāpiebilst, ka otrā puslaika sākumā, ar elkoni trāpot pa seju Darko Lemajičam, savu otro dzelteno kartīti saņēma Silva Honorato, tādējādi atstājot "Spartaku" skaitliskajā mazākumā, taču "Riga FC" to neizmantoja un spēle noslēdzās ar rezultāti 1:0.

Nākamo spēli "Riga FC" aizvadīs 30. jūniā, kad viesos tiksies ar "Valmiera Glass ViA", savukārt "Spartaks Jūrmala" 22. jūlijā mājas spēlē uzņems  "Jelgavu"​.

Riga FC  1:0 (1:0)  Spartaks Jūrmala
Vārti: Kārkliņš 42'
26.06.2018 19:00 | Skonto stadions