Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta skbabite

Šabala pēdējās minūtēs izglābj ''Rigu'' no zaudējuma ''Babītei''

08/05/2017

Pirmdien, 8.maijā RTU stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 7.kārtas noslēdzošā spēle, kurā tikās ''Riga FC'' un SK ''Babīte/Dinamo''. Aizraujošā spēlē vien pašā mača izskaņā rīdzinieki, pateicoties Valērija Šabala gūtajiem diviem vārtiem, izglābās un izcīnīja uzvaru ar 2:1.

Mača rezultātu atklāja viesi, kas 64.minūtē realizēja vienu no saviem retajiem uzbrukumiem, precīzam esot Verneram Apiņam. Zīmīgi, ka neilgi pirms tam Apajevs nerealizēja 11 metru soda sitienu, kas pamatīgi mača turpinājumā lika nervozēt mājiniekiem. Savu pirmo vārtu guvumu ''Riga FC'' sagaidīja vien 87.minūtē, kad vārtus guva Valērijs Šabala, turklāt trīs minūtes vēlāk šī paša futbolista rēķinā arī uzvaru nesošais raidījums - 2:1!

Nākošo spēli ''Riga FC'' aizvadīs 13.maijā, kad savā laukumā uzņems ''Liepāju/Mogo'', savukārt dienu iepriekš ''Babīte/Dinamo'' tiksies ar ''Jelgavu''.

Riga FC  2:1 (0:0)  SK Babīte/Dinamo