Rīgas derbijā ''Riga FC'' sagādā ''RFS'' sezonas otro zaudējumu

30/07/2018

Pirmdien, 30.jūlijā Jūrmalas pilsētas stadonā "Sloka" tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 16. kārtas spēle, Rīgas derbijs, kurā tikās "Riga FC"​ un "RFS". Ar rezultātu 1:0, savu sesto uzvaru pēc kārtas izcīnīja "Riga FC", pātraucot  "RFS" iespaidīgo astoņu uzvaru sēriju un sagādājot tai sezonas otro zaudējumu.

Cīņas 15. minūtē pēc brīvsitiena pie "Riga FC" vārtiem, laukumā saķērās Volodimirs Bajenko un Milans Savičs. Savičs izdarīja atklātu sitienu Bajenko sejā un tiesnesis tam parādīja sarkano kartīti, atstājot viesus mazākumā. Spēles vienīgie vārti tika gūti 65. minūtē, kad pēc stūra sitiena izspēles bumba nonāca pie debitanta Ivana Lukjanova, kurš to raidīja vārtos (1:0).

Nākamo spēli "Riga FC" aizvadīs 12. augustā, kad viesos tiksies ar "Metta/LU", savukārt "RFS" 13. augustā mājas spēlē ar "Jelgavu"​.

Riga FC  1:0 (0:0)  RFS
Vārti: Lukjanovs 65`
2018.07.30 20:00 | Skonto stadions​