Stugļa vārti ļauj ''Riga FC'' pieveikt ''Ventspili''

21/06/2018

Ceturtdien, 21. jūnijā Skonto stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 12. kārtas spēle, kur savā starpā tikās "Riga FC" un FK "Ventspils". Gūstot vienus vārtus otrā puslaika otrajā daļā, uzvaru ar rezultātu 1:0 izcīnīja rīdzinieki.

Mača vienīgos vārtus 70. minūtē mājinieku labā guva Elvis Stuglis, kad pēc stūra sitiena izspēles bumba veiksmīgi nokrita tieši pa sitienam. Šī bija rīdzinieku trešā uzvara pēc kārtas ar rezultātu 1:0.

Nākamo spēli "Riga FC" aizvadīs 26. jūnijā, kad mājas spēlē tiksies ar "Spartaks Jūrmala", savukārt FK "Ventspils" 29. jūnijā viesos tiksies ar  "RFS" komandu.

Pēcspēles komentāri

Dejans Vukičevičs, FK Ventspils galvenais treneris: ,,Grūti saprast, kā komanda var zaudēt, ja moments seko pēc momenta, kopumā izpildot 15-20 sitienus pa vārtiem taču nevienu netrāpot, savukārt pretiniekam pietiek ar vienu sitienu, lai uzvarētu. Nevar teikt, ka zaudējām pelnīti, taču koncetrācijai ir jābūt visas 90 minūtes. Uzvar tas, kurš iesit pa vienu vairāk. Apsveicu pretiniekus ar uzvaru.’’ (plašāk)

Kristaps Blanks, Riga FC treneris: ,,Pirms pāris dienām šeit sēdēju un pēc spēles ar ,,Jelgavu’’ teicu, ka veiksme bija mūsu pusē. To pašu varu teikt arī šodien. Izturējām spiedienu, veiksmīgi spēlē iegāja uz maiņu nākušie spēlētāji, kā arī veiksmīgs vārtu guvums pēc pirmā lielā momenta. Lai nu kā, ja veiksme atkal mums stāvēja klāt, acīm redzot esam to pelnījuši.’’ (plašāk)

Riga FC  1:0 (1:0)  FK Ventspils
Vārti: Stuglis 70'
21.06.2018 20:00 | Skonto stadions​