Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

''Riga FC'' atspēlējas, taču cīnās neizšķirti ar FK ''Metta/Latvijas Universitāte''

16/04/2017

Svētdien, 16.aprīlī RTU stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 4.kārtas noslēdzošā spēle, kurā tikās divi Rīgas klubi - Riga FC un FK Metta/Latvijas Universitāte. Vārtiem bagātā spēle noslēdzās neizšķirti 2:2 (0:2).

Studentu komanda abus vārtus guva jau pašā mača ievadā - vispirms bumbu Vladislava Kurakina sargātajos vārtos raidīja Dāvis Indrāns, savukārt pāris minūtes vēlāk pavisam negaidīti 2:0 panāca Kirils Ševeļovs. Riga FC visu turpmāko mača gaitu centās atspēlēties, līdz 69.minūtē mājinieku labā precīzs bija Hizirs Apajevs, savukārt 10 minūtes vēlāk uz studentu vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. To veiksmīgi realizēja Rene Miheličs, panākot 2:2. Jāpiebilst, ka mirkli pirms tam Dāvim Indrānam bija lieliska iespēja gūt savai komandai trešos vārtus, taču viņa sistā bumba atsitās pret vārtu pārlikni.

Nākošo spēli FK Metta/Latvijas Universitāte aizvadīs 21.aprīlī, kad savā laukumā uzņems FK Jelgava, savukārt Riga FC dienu vēlāk viesos tiksies ar RFS.

Riga FC  2:2 (0:2)  FK METTA/Latvijas Universitāte
Vārti: Appaev 69', Mihelič 78' (11m) - Indrāns 11', Ševeļovs 15'
16.04.2017 | 16:00 | RTU futbola laukums, Daugavgrīvas iela 56, Rīga