''Riga FC'' pieveic ''Liepāju'' un gūst 10. sauso uzvaru pēc kārtas

28/08/2018

Otrdien, 28. augustā Skonto stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 15. kārtas pārceltā spēle starp "Riga FC" un " FK Liepāja/Mogo". Uzvaru, pateicoties vienam vārtu guvumam pirmajā puslaikā, ar rezultātu 1:0 izcīnīja mājinieki. Jāpiemin, ka šī nu jau bija rīdzinieku desmitā sausā uzvara pēc kārtas!

Mača vienīgos vārtus 17. minūtē guva mājinieki, pateicoties precīzajam Denisa Rakela bumbas raidījumam liepājnieku vārtos, pēc Vladislava Gabova nesavtīgās piespēles.

Nākamo spēli "Riga FC" aizvadīs 1. septembrī, kad mājas spēlē tiksies ar "Valmieru", savukārt "Liepāja" 1. septembrī viesos sacentīsies ar "Spartaku"​.

Riga FC  1:0 (1:0)  FK Liepāja/Mogo
Vārti: Rakels 17'
2018.08.28 19:00 | Skonto stadions