''Riga FC'', spēlējot vairākumā, izcīna uzvaru pār ''Jelgavu''

15/06/2018

Piektdien, 15. jūnijā Skonto stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 11. kārtas spēle, kur savā starpā tikās "Riga FC" un FK "Jelgava". Uzvaru ar rezultātu 1:0 izcīnīja mājinieki "Riga FC", līdz ar to sarūgtinot Marianu Paharu viņa debijā pie jelgavnieku stūres.

Mača rezultāts tika atklāts vien otrajā puslaikā, kad 67. minūtē vienīgos vārtus guva "Riga FC" leģionārs Darko Lemajičs, tādā veidā ļaujot arī mājiniekiem izcīnīt uzvaru ar 1:0. Jāpiebilst, ka lielāko spēles otrā puslaika daļu "Riga FC" atradās vairākumā, jo FK "Jelgava" spēlētājs Vladislavs Kozlovs 56. minūtē nopelnīja otro brīdinājumu, kas rezultējās sarkanajā kartiņā. Tāpat jāmin, ka šī bija debijas spēle Marianam Paharam ''Jelgavas'' galvenā trenera amatā.

Pēcspēles komentāri

Marians Pahars, FK Jelgava galvenais treneris: ''Apsveicu pretinieku ar uzvaru. Ar rezultātu nevaru būt apmierināts, taču, manuprāt, komanda aizvadīja labu un kvalitātīvu spēli. ''Riga FC'' sastāvā ir tāda kalimbra spēlētājs kā Lemajičs, kurš var izšķirt mača likteni un arī šoreiz viņš bija precīzs. To epizodi analizēsim, lai saprastu, kas īsti notika ne tā, taču šobrīd varu teikt spēlētājiem paldies par pašatdevi un cīņassparu. Pat tad, kad palikām mazākumā, turpinājām aizvadīt līdzvērtīgu spēli.'' (plašāk)

Kristaps Blanks, ''Riga FC'' treneris: ''Jābūt godīgam - vienīgais, kas šodien bija labi, ir izcīnītie 3 punkti. Marians jau izstāstīja visu - ''Jelgava'' šodien bija labāka. Pat mazākumā bija ļoti aktīvi. Daudz pavilka jaunais vārtsargs Roberts Ozols, taču arī veiksme stāvēja klāt. Spēli izšķīra pāris momenti, futbola nianses. Šoreiz tas palīdzēja izcīnīt 3 punktus.'' (plašāk)

Nākamo spēli "Riga FC" aizvadīs 21. jūnijā, kad mājas spēlē uzņems "Ventspili", savukārt FK "Jelgava" 21. jūnijā viesos tiksies ar "Liepāja/Mogo" komandu.

Riga FC  1:0 (0:0)  FK Jelgava
Vārti: Lemajič 67'
15.06.2018 19:00 | Skonto stadions​