''Riga FC'' pieveic ''Jelgavu'' un turpina uzvaru sēriju

''Riga FC''  pieveic ''Jelgavu'' un turpina uzvaru sēriju

18/08/2018

Sestdien, 18. augustā Zemgales olimpiskajā centrā​ tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 18. kārtas spēle starp FK "Jelgava" un "Riga FC". Pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 izcīnīja viesi no Rīgas, kuriem šī bija jau astotā ''sausā'' uzvara pēc kārtas.

Mača rezultāts tika atklāts 17. minūtē, kad precīzs bija Darko Lemajičs, gūstot savus pirmos vārtus kopš 15. jūnija. Spēles otrajā puslaikā Lemajičs pēc centrējuma pielika bumbai kāju un guva savus otros vārtus spēlē, ļaujot viesiem iegūt jau divu vārtu pārsvaru (2:0). Cīņas 68. minūtē pret "Riga FC" spēlētāju Armandu Pētersonu tika pārkāpti noteikumi soda laukumā un 11metru soda sitienu devās izpildīt Ivans Lukjanovs. Lai arī sitiena virzienu spēja uzminēt mājnieku vārtsargs Vladislavs Kurakins, bumba tomēr lidoja vārtos un rezultāts kļuva 3:0, ar kādu spēle arī noslēdzās.

Nākamo spēli "Riga FC" aizvadīs 24. augustā, kad viesos tiksies ar "Ventspili", savukārt "Jelgava" 24. augustā mājās spēlēs ar "Liepāju"​.

FK Jelgava  0:3 (0:1)  Riga FC
Vārti: Lemajič 17`, 51`, Lukjanovs (11m) 68`
2018.08.18 18:00 | Zemgales Olimpiskais centrs