''RFS'' gūst trīs vārtus un pieveic ''Valmiera Glass ViA''

''RFS'' gūst trīs vārtus un pieveic  ''Valmiera Glass ViA''

19/10/2018

Piektdien, 19. oktobrī NSB "Arkādija" tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 25. kārtas pirmā spēle, kurā tikās "RFS" un "Valmiera Glass ViA'. Interesantā spēlē pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 svinēja rīdzinieki.

Mača rezultāts tika atklāts vien 1. puslaika noslēgumā, kad 42. minūtē pēc Roberta Savaļnieka centrējuma precīzs bija Dāvis Indrāns, ļaujot "RFS" izvirzīties vadībā 1:0. Otrā puslaika sākumā, 46. minūtē pēc Dāvja Indrāna piespēles pārsvaru dubultoja leģionārs Ribeiro Eliveltu (2:0). Mājinieki pie sasniegtā neapstājās un 20 minūtes vēlāk tas pats Eliveltu ar ļoti spēcīgu sitienu guva arī savus otros vārtus un panāca 3:0.

Nākošo spēli ''RFS" aizvadīs 28. oktobrī, kad viesos spēkosies ar ''Spartaku", savukārt "Valmiera'' 28. oktobrī mājas spēlē uzņems "Metta/LU".

RFS  3:0 (1:0)  Valmiera Glass ViA
Vārti: Indrāns 42', Ribeiro 46', 65'
2018.10.19 19:00 | NSB "Arkādija"​