''RFS'' pieveic ''Valmiera Glass ViA'' un izcīna piekto uzvaru pēc kārtas

16/06/2018

Sestdien, 16. jūnijā NSB "Arkādija" tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 11. kārtas spēle, kur savā starpā tikās "RFS" un "Valmiera Glass ViA". Uzvaru ar rezultātu 4:0 izcīnīja mājinieki "RFS", gūstot piekto uzvaru pēc kārtas un turpinot saglabāt Virslīgas kopvērtējuma tabulas līderpozīcijas.

Cīņas rezultāts tika atklāts 38. minūtē, kad precīzs bija mājinieku kapteinis Kaspars Dubra (1:0). Pirmajā puslaikā vārti vairāk netika gūti, taču otrajā puslaikā "RFS" palielināja rezultāta starpību līdz diviem vārtiem, kad pēc kārtējā stūra sitiena bumba nonāca vārtu priekšā, un Aleksandrs Solovjovs no soda laukuma sita to vārtos​ (2:0). Trešos vārtus rīdzinieku labā 78. minūtē guva Roberts Uldriķis, kuram tie bija piektie vārti sezonā, kas ir otrs labākais rādītājs "RFS" komandā. Pēdējo vārdu spēlē teica Roberts Regža, gūstot savus pirmos vārtus Virslīgā un uzstādot spēles gala rezultātu 4:0.

Pēcspēles komentāri

Gatis Kalniņš, Valmiera Glass ViA treneris: ''Šodien tikās divas komandas, kas tabulā atrodas atšķirīgās pozīcijās. Kaut kādā mērā rezultāts ir likumsakarīgs, lai gan pirms spēles noskaņojāmies, ka cīnīsimies līdz galam. Pēdējās nedēļās bijusi pauze, kuras laikā cītīgi gatavojāmies, aizvadot arī treniņnometni, taču rezultāts ir tāds, kāds ir. Turpināsim strādāt.'' (plašāk)

Valdas Dambrauskas, RFS galvenais treneris: ''Vienmēr ir grūti savākt komandu pēc nacionālo izlašu spēļu pauzes. Valmierieši centās apgrūtināt mūsu spēli un dažbrīd tas arī realizējās. Tā mums nebija viegla spēle, taču ar katru vārtu guvumu spēle kļuva vieglāka un prieks par izcīnītajiem 3 punktiem.'' (plašāk)

Nākamo spēli "RFS" aizvadīs 22. jūnijā, kad viesos tiksies ar "Spartaku", savukārt "Valmiera Glass Via" 22. jūnijā mājas spēlē tiksies ar  "Metta/LU" komandu.

RFS  4:0 (1:0)  Valmiera Glass ViA
Vārti: Dubra 38', Solovjovs 70', Uldriķis 78', Regža 90'
16.06.2018 17:00 | NSB "Arkādija"​