Čempioni "Spartaks Jūrmala" sagādā pirmo zaudējumu "RFS"

Čempioni

28/04/2018

Sestdien, 28. aprīlī RTU stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 5. kārtas pirmā spēle, kurā "Spartaks Jūrmala" ar 2:0 pieveica pašreizējos sezonas līderus "RFS".

Spēles rezultātu viesu labā 34. minūtē atklāja Kaspars Svārups, panākot 0:1 "Spartaks Jūrmala" labā. Otrā puslaika 77. minūtē Oļegs Dimitrijevs palielināja "Spartaka" pārsvaru līdz 0:2. Spēles noslēgumā "RFS" komandai tā arī neizdevās gūt vārtus, tādējādi pirmo reizi sezonā piedzīvojot zaudējumu.

Nākošo spēli "RFS" aizvadīs nākamo sestdien, 5. maijā, kad viesos tiksies ar FK "Ventspils" , savukārt FK "Spartaks Jūrmala" 4. maijā tiksies ar FK "Liepāja/Mogo" komandu.

RFS  0:2 (0:1)  Spartaks Jūrmala
Vārti: Svārups 34', Dmitriev 77'
28.04.2018 13:00 | RTU stadions