''RFS'' atspēlējas un mača izskaņā izrauj uzvaru pār ''Riga FC''

21/05/2018

Pirmdien, 21. maijā NSB "Arkādija" tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 9. kārtas centrālā spēle, kur "Rīgas derbijā" tikās "RFS" un "Riga FC". Aizraujošā spēlē "RFS" atspēlējās un mača pašā izskāņā izrāva uzvaru ar 2:1. Uzvaras vārtus mača kompensācijas laikā guva uz maiņu nākušais Roberts Uldriķis.

Spēles rezultāts tika atklāts jau mača 3. minūtē, kad bumba nokļuva "RFS" vārtos no pašu spēlētāja, pēc rikošeta aizskarot komandas kapteini Kasparu Dubru. Visaktīvāk episode no ,,Riga FC’’ nocīnījās Darko Lemajičs, tādā veidā palīdzot savai komandai izvirzīties vadībā. Pirmajā puslaikā vārti vairs netika gūti, taču pašā izskaņā RFS neizmantoja lielisku iespēju no 11 metru soda sitienu līnijas panākt izlīdzinājumu, sekmīgi vārtos gan tiešo sitienu, gan atkārtoto atsitot Robertam Ozolam. Mājinieki, kas spēli aizvadīja īpašās retro formās, izlīdzinājumu prata panākt mača 66. minūtē, šoreiz pateicoties komandas kapteiņa Kaspara Dubras vārtu guvumam pēc stūra izspēles (1:1). Ilgi laiku rezultāts turējās nemainīgs, līdz pēles kompensācijas laika otrajā minūtē "RFS" pretuzbrukuma pēdējā daļā komandas biedra izpildītajam centrējumam lieliski pieslēdzās Roberts Uldriķis, gūstot vārtus un izraujot "RFS" jau septīto uzvaru deviņās spēlēs.

Nākamo spēli "RFS" aizvadīs šo sestdien, 27. maijā, kad viesos tiksies ar FK "Jelgava", savukārt "Riga FC" 27. maijā aizvadīs mājas spēli pret FK "Metta/Latvijas Universitāte".

RFS  2:1 (0:1)  Riga FC
Vārti: Dubra 66', Uldriķis 90'+2' - Dubra (OG) 3'
21.05.2018 19:00 | NSB "Arkādija"