''RFS'' pieveic ''Ventspili'' un gūst septīto panākumu pēc kārtas

29/06/2018

Piektdien, 29.jūnijā, NSB "Arkādija" tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 13. kārtas pirmā spēle, kurā tikās "RFS" un FK "Ventspils". Rezultatīvā spēlē savu septīto uzvaru pēc kārtas ar 3:1 izcīnīja rīdzinieki!

Mača rezultātu 63. minūtē atklāja mājinieki, kad pēc Roberta Savaļnieka izpildītā stūra sitiena ar galvu precīzi sita uz maiņu nākušais Roberts Uldriķis (1:0). Uldriķis pie tā neapstājās un jau septiņas minūtes vēlāk guva vēl vienus vārtus, dubultojot RFS pārsvaru (2:0).​ 75. minūtē viesi vienus vārtus atguva pateicoties Naura Bulvīša vārtu guvumam (1:2). Taču ventspilnieku prieki nebija ilgi, jo 83. minūtē Uldriķis ar lielisku piespēli vienatnē pret vārtsargu izvirzīja Arti Jaudzemu, kurš bija precīzs un panāca spēles gala rezultātu. - 3:1.

Nākamo spēli "Riga FC" aizvadīs 30. jūniā, kad viesos tiksies ar "Valmiera Glass ViA", savukārt "Spartaks Jūrmala" 22. jūlijā mājas spēlē uzņems  "Jelgavu"​.

RFS  3:1 (0:0)  FK Ventspils
Vārti: Uldriķis 63', 69' Jaudzems 83'​ - Bulvītis 75'
29.06.2018 19:00 | NSB "Arkādija"​