Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

''RFS'' atspēlējas un sezonas ievadā pārspēj ''Spartaku'''

12/03/2017

Svētdien, 12.martā, Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 1.kārtas noslēdzošā spēle, kurā tikās RFS un Spartaks Jūrmala komandas. Uzvaru ar 2:1 (0:1) izcīnīja rīdzinieki, ar abiem vārtu guvumiem izceļoties Robertam Uldriķim.

Uldriķis spēlē iesaistījās vien 73.minūtē, taču jau 5 minūtes vēlāk guva savai komandai pirmos vārtus, tobrīd izlīdzinot rezultātu 1:1. Otrs vārtu guvums jaunā uzbrucēja izpildījumā sekoja 90.minūtē, kas bija arī uzvaru nesošs! Jāpiezīmē, ka mača rezultāts tika atklāts jau 15.minūtē, to paveicot vienam no jūrmalnieku uzburkuma līderiem, baltkrievu leģionāram Dmitrijam Platonovam.

Nākošo spēli RFS aizvadīs 18.martā, kad viesos tiksies ar debitanti ''Babīti/Dinamo'', savukārt Jūrmalas ''Spartaks'' viesos tiksies ar FK METTA/Latvijas Universitāte.

RFS  2:1 (0:1)  FK Spartaks Jūrmala
Vārti: Uldriķis 78', 90' - Platonov 15'
12.03.2017 | 19:00