RFS ar 3:0 pārspēj FK Metta/LU studentus, pārtraucot zaudējumu sēriju

24/09/2018

Pirmdien, 24. septembrī stadionā ''Arkādija'' tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 22. kārtas noslēdzošā spēle, kurā tikās divi Rīgas klubi - RFS un FK Metta/Latvijas Universitāte. Pārliecinošu uzvaru ar 3:0 guva RFS, tādā veidā pārtraucot pēdējo kārtu zaudējumu sēriju.

Mača pirmos vārtus 32. minūtē guva Gļebs Kļuškins, taču pāris minūtēs vēlāk viens no čempionāta rezultatīvākajiem spēlētājiem Maksims Marusičs ar skaistu bumbas apstrādi guva efektīvus vārtus, panākot jau 2:0. Trešos vārtus RFS guva otrā puslaika vidū, precīzam esot Irakli Sikharulidzem.

Nākošo spēli RFS aizvadis 29. septembrī, kad savā laukumā uzņems citu Rīgas klubu ''Riga FC'', aizvadot vienu no noslēdzošā apļa intriģējošākajām spēlēm, savukārt FK Metta/LU dienu iepriekš Daugavas stadionā tiksies ar Jūrmalas ''Spartaku''.

RFS  3:0 (2:0)  FK Metta/Latvijas Universitāte
Vārti: Kļuškins 32', Marusych 40', Sikharulidze 73'
2018.09.24 19:00 | NSB "Arkādija"