"RFS" gūst uzvaru pār FK "Metta/Latvijas Universitāte"

01/04/2018

Svētdien, 1. aprīlī, RTU stadionā tika aizvadīta SynotTIp Virslīgas 1. kārtas spēle, kurā "RFS" ar 3:1 izcīnīja uzvaru pār  FK "Metta/Latvijas Universitāte".

Jau spēles pirmajā puslaikā mājinieku komandai  "RFS" izdevās gūt divus vārtus, vispirms 32. minūtē rezultātu atklāja komandas kapteinis Kaspars Dubra, bet 38. minūtē pārsvaru pār viesiem dubultoja Roberts Savaļnieks panākot 2:0. Otrajā puslaikā visu spēlētājam Ņikitam Ivanovam izdevās nopelnīt 11 metru soda sitienu uz RFS vārtiem, kuru prasmīgi realizēja leģionārs Tamirlans Džamalutinovs, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam 2:1. Tomēr mača pašā izskaņā, kompensācija laika 2. minūtē mājinieku labā trešos vārtus guva Roberts Uldriķis, sasniedzot spēles beigu rezultātu 3:1.

Nākošo spēli "RFS" aizvadīs nākamo svētdien, 8.aprīlī, kad viesos tiksies ar "Riga FC, savukārt FK "Metta/Latvijas Universitāte" 7. aprīlī viesos tiksies ar "Spartaks Jūrmala" komandu.

RFS  3:1 (2:0)  FK Metta/Latvijas Universitāte
Vārti: Dubra 32', Savaļnieks 38', Uldriķis 90'+2' - Dzhamalutdinovs (11m) 80'
01.04.2018 13:00 | RTU stadions