''RFS'' pietiek ar vieniem vārtiem, lai pieveiktu ''Jelgavu''

13/08/2018

Pirmdien, 13. augustā NSB "Arkādija"​ tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 17. kārtas spēle starp "RFS" un "FK Jelgava". Gūstot vienus vārtus pirmajā puslaikā, uzvaru ar rezultātu 1:0 izcīnīja mājinieki "RFS".

Mača vienīgais vārtu guvums sekoja 18. minūtē, kad pēc standartsituācijas bumba tika centrēta jelgavnieku soda laukumā, kur tā ceļu tālāk vārtu tīklā atrada pēc pašu jelgavnieku spēlētāja Ivo Minkeviča pieskāriena, tiesa, visaktīvāk dotajā epizodē no rīdziniekiem nospēlējot Aleksandram Solovjovam.

Nākamo spēli "RFS" aizvadīs 19. augustā, kad viesos tiksies ar "Spartaku", savukārt "Jelgava" 18. augustā mājās spēlēs ar "Metta/LU"​.

RFS  1:0 (1:0)  FK Jelgava
Vārti: Minkevičs 18' (s.v.)
2018.08.13 19:00 | NSB "Arkādija"