"RFS" pārliecinoši pieveic FK "Jelgava" un gūst trešo uzvaru pēc kārtas

14/04/2018

Sestdien, 14. aprīlī, RTU stadionā, Rīgā, tika aizvadīta SynotTIp Virslīgas 3. kārtas spēle, kurā "RFS" ar rezultātu 3:0 izcīnīja uzvaru pār FK "Jelgava"

Spēles rezultātu 32. minūtē atklāja mājinieku kapteinis Kaspars Dubra, kurš "RFS" pēc 1. puslaika ļāva doties pārtraukuma vadībā ar 1:0. Otrajā puslaikā "RFS" pārsvaru dubultoja pateicoties Roberta Uldriķa, vārtu guvumam (2:0), bet pēdējo vārdu pašās spēles beigās teica, Gļebs Kluškins, kurš panāca 3:0!

Nākošo spēli  "RFS" aizvadīs nākamo sestdien, 22.aprīlī, kad viesos tiksies ar "Valmiera Glass ViA" , savukārt FK "Jelgava" 21. aprīlī mājas spēlē tiksies ar "Riga FC"  komandu.

RFS  3:0 (1:0)  FK Jelgava
Vārti: Dubra 32', Uldriķis 65', Kļuškins 90'
14.04.2018 14:30 | RTU stadions