FK ''Ventspils'' ar 3:1 uzveic debitanti ''Valmiera Glass ViA''

31/03/2018

Sestdien, 31.martā, Ventspils 2. pamatskolas stadionā tika aizvadīta SynotTIp Virslīgas 1. kārtas centrālā spēle, kurā FK "Ventspils" ar 3:1 izcīnīja uzvaru pār debitantiem "Valmiera Glass ViA".

Jau spēles pirmajā puslaikā mājiniekiem  FK "Ventspils" futbolistiem izdevās gūt divus vārtus, vispirms 11m soda sitienu 36. minūtē realizēja Oleksijs Antonovs, bet 53. minūtē pārsvaru pār viesiem dubultoja Adeleki Akinjemi panākot 2:0. Otrajā puslaikā mājinieki turpināja apdraudēt viesu vārtus un panāca arī 3:0, pateicoties Tosina Ajeguna vārtu guvumam.

Nākošo spēli FK "Liepāja/Mogo" aizvadīs nākamo svētdien, 8.aprīlī, kad mājas spēlē tiksies ar "Valmiera Glass ViA", savukārt "Riga FC" tajā pašā dienā savā laukumā uzņems "RFS" komandu. Tomēr "Valmiera Glass ViA" nepadevās un 82. minūtē skaistus goda vārtus ar sitienu tieši zem pārlikņa guva Ulvis Bērziņš, panākot 3:1.

Nākošo spēli FK "Ventspils" aizvadīs nākamo svētdien, 6.aprīlī, kad Olainē tiksies ar FK "Jelgava", savukārt "Valmiera Glass ViA" 8. aprīlī, viesos, tiksies "Liepāja/Mogo" komandu.

FK Ventspils  3:1 (2:0)  Valmiera Glass ViA
Vārti: Antonov (11m) 36', Adeleke 44', Tosin 53' - Bērziņš 82'
31.03.2018 15:00 | Ventspils 2. pamatskolas stadions