''Spartaks'' mača izskaņā izrauj neizšķirtu pret ''Ventspili''

20/10/2018

Sestdien, 20. oktobrī O/C "Ventspils" stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 25. kārtas centrālā spēle, kurā tikās "FK Ventspils" un "Spartaks Jūrmala". Gūstot vārtus 89. minūtē, jūrmalniekiem izdevās izraut neizšķirtu (1:1) un pamatīgi pabojāt ventspilnieku izredzes cīņā par čempionu titulu.

Mača rezultāts tika atklāts 11. minūtē, kad ar vārtu guvumu par prieku mājinieku līdzjutējiem izcēlās brazīliešu leģionārs Hēlio Batista, izvirzot ventspilnieku vadībā ar 1:0. Pirmajā puslaikā vārti vairāk netika gūti un venstpilnieki varēja doties pātraukumā esot vadībā ar minimālu pārsvaru (1:0). Spēles liktenis tika izšķirts tās pašā izskaņā, kad  89. minūtē vārtus ar galvu guva Aleksandrs Prudņikovs (1:1) un izrāva viesiem no Jūrmalas neizšķirtu, kā arī uzlaboja Spartaka izredzes cīņā par Eirokausu ceļazīmi​.

Nākošo spēli ''Ventspils" aizvadīs 28. oktobrī, kad viesos cīnīsies ar līdervienību ''Riga FC", savukārt "Spartaks'' 28. oktobrī mājas spēlē uzņems "RFS".

FK Ventspils  1:1 (1:0)  Spartaks Jūrmala
Vārti: Helio 11' - Prudnikov 89'
2018.10.20 15:00 | O/C "Ventspils" stadions​