''Spartaks'' ātri atspēlējas un pieveic ''Ventspili''

15/06/2018

Piektdien, 15. jūnijā stadionā "Ventspils" tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 11. kārtas pirmā spēle, kur savā starpā tikās  FK "Ventspils" un "Spartaks Jūrmala". Spēles gaitā atspēlējoties no 1:0, uzvaru ar rezultātu 2:1 izcīnīja čempione ''Spartaks Jūrmala''.

Mača rezultāts tika atklāts 13. minūtē, kad par prieku mājinieku faniem precīzs bija Alfa Abdulahi (1:0). Tomēr viesiem no Jūrmalas ātri vien izdevās rezultātu izlīdzināt, jo "Ventspils" aizsardzības spēlētājs mača 19. minūtē soda laukumā veica pārkāpumu un līdz ar to tika piešķirts 11 metru soda sitiens. To šoreiz lieliski realizēja Jevgēņijs Kobzars, panākot 1:1. Vien desmit minūtes vēlāk ''Spartakam'' izdevās gūt arī otros - pēc precīzā Kaspara Svārupa sitiena vadība jau viesu pusē (1:2), līdz ar to mačam arī noslēdzoties ar minimālu viesu pārsvaru.

Pēcspēles komentāri

Aleksandrs Grišins, FK Spartaks Jūrmala galvenais treneris: ''Zinājām, ka pretiniekam ir ļoti ātri uzbrucēji, līdz ar to viens no spēles galvenajiem uzdevumiem bija liegt izdarīt labas piespēles uzbrūkošajā zonā. Principā var teikt, ka uzdevums tika veiksmīgi pildīts. Esam apspēlējuši ļoti spēcīgu komandu, par ko prieks. Strādājam tālāk.'' (plašāk)

Dejans Vukičevičs, FK Ventspils galvenais treneris: ''Jā, piedzīvots zaudējums, turklāt bijām arī vadībā. Komanda šodien nespēlēja kā vajadzētu. ''Ventspils'' šodien nedemonstrēja savu patieso spēku. Atliek vēlreiz apsveikt pretinieku ar uzvaru. Šobrīd aizvien izteiktāk iezīmējas komandas, kas cīnās par čempionu titulu un šodien savā starpā tikās divas no tām.'' (plašāk)

Nākamo spēli FK "Ventspils" aizvadīs 21. jūnijā, kad viesos tiksies ar "Riga FC", savukārt FK "Spartaks Jūrmala" 22. jūnijā mājas spēlē uzņems "RFS" komandu.

FK Ventspils  1:2 (1:2)  Spartaks Jūrmala
Vārti: Alfa 13' - Kobzar 19', Svārups 30'
15.06.2018 17:00 | O/C "Ventspils" stadions​