Ozols atvaira ''pendeli'', palīdzot ''Riga FC'' viesos uzveikt ''Ventspili''

24/08/2018

Piektdien, 24. augustā O/C "Ventspils" stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 19. kārtas spēle starp FK "Ventspils" un "Riga FC". Spēles beigu daļu pavadot mazākumā, kā arī vārtsargam atvairot 11 metru soda sitienu, uzvaru ar rezultātu 1:0 nosargāja "Riga FC".

Mača vienīgos vārtus 25. minūtē guva Darko Lemajičs, kad pēc stura sitiena izspēles bumbu ar galvu viņam pa parocīgam sitienam piespēlēja Volodimirs Bojenko, pašam Darko esot precīzam otro spēli pēc kārtas. Desmit minūtes līdz spēles beigām Ivans Lukjanovs paklupināja Anastasiju Mordatenko, kurš skrēja soda laukumā, līdz ar to uz viesu vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. Soda sitienu Ventspils komandas rindās devās izpildīt Tosins Ajeguns, taču viņa sitienu vārtu kreisajā pusē atvairīja lieliski spēlējošais Roberts Ozols.​

Nākamo spēli "Ventspils" aizvadīs 1. septembrī, kad mājas spēlē tiksies ar "RFS", savukārt "Riga FC" 1. septembrī mājas spēlē sacentīsies ar "Valmieru"​.

FK Ventspils  0:1 (0:1)  Riga FC
Vārti: Lemajič 25'
2018.08.24 17:00 | O/C "Ventspils" stadions